در آمریكا و انگلیس انجام شد

ممنوعیت استفاده از كارت اعتباری برای خرید بیت كوین

ممنوعیت استفاده از كارت اعتباری برای خرید بیت كوین عصر لینك: بانك هایی در آمریكا و انگلیس استفاده از كارت های اعتباری برای خرید بیت كوین و سایر ارزهای مجازی را ممنوع كردند.به گزارش عصر لینك به نقل از یورونیوز، این اقدام با هدف محافظت از مشتریان در برابر خرید اعتباری ارزهای مجازی و تولید بدهی های بزرگ برای آن ها، در صورت سقوط بیشتر ارزش ارزهای مجازی صورت می گیرد. بانك "لیود" بزرگ ترین وام دهنده انگلیسی و بانك های اسكاتلند، هالیفاكس و "ام بی ان ای" در كنار بانك های آمریكایی "جی پی مورگان" و "سیتی گروپ" بانك هایی هستند كه استفاده از كارت های اعتباری را برای خرید بیت كوین و سایر ارزهای مجازی ممنوع اعلام نموده اند.

نگرانی ها در میان تامین كنندگان كارت های اعتباری بعد از آن افزایش یافت كه مشتریان این بانك ها به میزان رو به رشدی از كارت های اعتباری برای تامین مالی حساب های مبادلات آنلاین كه برای خرید ارزهای دیجیتالی به كار می روند استفاده كردند.

ارزش بیت كوین كه بزرگ ترین و شناخته شده ترین ارز مجازی به حساب می آید، به صورت دراماتیكی از قله ۱۹۱۸۷ دلاری خود در بازار معاملات "بیت استامپ" كاهش یافته است. ارزش این ارز در معاملات روز گذشته با شش درصد كاهش به ۷۷۰۰ دلار در بازار بیت استامپ رسید كه نشان داده است روند كاهش این ارز از روز جمعه به علت نگرانی از سخت گیرانه تر شدن قوانین جهانی ادامه یافته است، با این حال این ارز هنوز ارزشی بیش از ۱۰۰۰ دلار مدت مشابه سال قبل دارد.

پلیس هم اخطار داده است ارزهای دیجیتال بین مجرمان محبوب باقی مانده است چراكه می توانند از آن ها برای دور زدن كنترل های سنتی پولشویی و سایر قوانین استفاده كنند.

ترزا می- نخست وزیر انگلیس - اخیرا گفته بود احیانا به علت راهی كه از ارزهای مجازی بخصوص توسط مجرمان استفاده می شود، حركتی ضد آن ها لازم خواهد بود.
1396/11/17
15:49:06
5.0 / 5
4579
تگهای مطلب: دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب