تعرفه ویژه ایرانسل برای حج 1402

تعرفه ویژه ایرانسل برای حج 1402 به گزارش عصر لینک، تعرفه ویژه مکالمه، اینترنت و پیامک ایرانسل برای حجاج بیت الله الحرام، اعلام گردید.


به گزارش عصر لینک به نقل از روابط عمومی ایرانسل، تخفیف های استثنایی مکالمه، اینترنت و پیامک، ویژه حجاج، به مناسبت فرا رسیدن موسم حج ابراهیمی و با هدف رفاه و آسایش بیشتر و تسهیل در ارتباطات زائرین سرزمین وحی، برای مشترکان ایرانسل عرضه شده است. مشترکان نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، می توانند از ۳ خرداد تا ۳۱ مرداد ۱۴۰۲، به مدت ۹۰ روز، این خدمات را در کشور عربستان سعودی دریافت نمایند. بدین ترتیب مشترکان ایرانسل، علاوه بر این که احتیاج به خرید سیمکارت و تغییر شماره ندارند، در هزینه مکالمه، پیامک و اینترنت مصرفی شان در طول سفر صرفه جویی می شود و در مقایسه با تعرفه اپراتورهای کشور عربستان، مبالغ کمتری را بابت بهره مندی از خدمات ارتباطی می پردازند. مشترکان ایرانسل، می توانند در کشور عربستان سعودی از خدمات اینترنت رومینگ 5G ایرانسل هم بهره مند شوند. ایرانسل، نخستین عرضه دهنده اینترنت نسل پنج تلفن همراه (از اول مرداد ۱۳۹۹) و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران، اولین اپراتوری است که خدمات رومینگ بین الملل 5G را از آذر ماه سال ۱۴۰۰ عرضه و امکان استفاده از این خدمت را، علاوه بر عربستان، در کشورهای امارات متحده عربی، چین، تایلند، قطر و ویتنام فراهم نموده است. بسته اینترنت با تخفیف استثنایی تعرفه های تخفیفی ویژه ایرانسل جهت استفاده از خدمات رومینگ، از راه اپراتورهای STC و Mobily در نظر گرفته شده است و زائرین ایرانسلی حج سال جاری، امکان خرید بسته اینترنت ویژه حجاج با تخفیف استثنایی را دارند. این بسته، با حجم ۱.۵ گیگابایت و مدت ۶۰ روز، با قیمت ۲۸۰هزار تومان عرضه شده است. فعال سازی این بسته با شماره گیری کد دستوری #۱*۴*۱۱۱۱* و یا رفتن به سوپر اپلیکیشن ایرانسل من، امکان پذیر است. بسته دیگری که ایرانسل برای زائرین خانه خدا در نظر گرفته، بسته ای با حجم ۳ گیگابایت و مدت ۷ روز است که با قیمت ۴۴۰ هزار تومان عرضه شده است. فعال سازی این بسته با شماره گیری کد دستوری #۲*۴*۱۱۱۱* و یا رفتن به سوپر اپلیکیشن ایرانسل من، امکان پذیر است.
تعرفه تخفیفی مکالمه و پیامک ایرانسل همینطور بسته ترکیبی مکالمه و پیامک برای مشترکانی که در مسافرت به سرزمین وحی احتیاج به استفاده بیشتر از مکالمه و پیامک را دارند، درنظر گرفته است که شامل ۷۰ دقیقه مکالمه با ایران یا عربستان و ۷۰ پیامک، با اعتبار ۷ روز و با قیمت ۳۴۰ هزار تومان است. فعال سازی این بسته ترکیبی هم با شماره گیری کد دستوری #۳*۴*۱۱۱۱* و یا رفتن به سوپر اپلیکیشن ایرانسل من، امکان پذیر است. امکان خرید و فعال سازی تمام بسته ها برای حجاج، به دفعات وجود دارد.
تعرفه ارتباطی بدون فعال سازی بسته
همینطور هزینه هر دقیقه تماس داخلی در کشور عربستان، هر دقیقه تماس با ایران و هم هر دقیقه تماس دریافتی در کشور عربستان، ۹۰۰۰ تومان خواهد بود. هزینه ارسال هر پیامک، ۳۰۰۰ تومان و هزینه هر مگابایت اینترنت همراه مصرفی بدون فعال سازی بسته هم ۲۰۰۰ تومان است.
دریافت پیامک در مدت سفر مجانی است و هزینه تماس ورودی و خروجی، بر اساس دقیقه و از زمان شروع مکالمه، محاسبه می گردد. بنابراین، در صورتیکه تماس وارده، پاسخ داده نشود، هزینه ای بابت آن در تماس منظور نخواهد شد. مشترکان ایرانسل در کشور عربستان، می توانند علاوه بر استفاده از سوپراپلیکیشن ایرانسل من، با شماره گیری مجانی کد دستوری #۷*، سیم کارت خویش را شارژ کنند. روشن کردن تلفن همراه در زمان رومینگ، هیچ هزینه ای ندارد. مشترکان ایرانسل لازم است توجه داشته باشند که با روشن کردن اینترنت رومینگ، دیتای مورد استفاده در اپلیکیشن های تلفن همراه، با هزینه رومینگ محاسبه می گردد. ازاین رو بهتر است از غیرفعال بودن بروزرسانی خودکار و موارد مشابه در اپلیکیشن های نصب شده خود اطمینان حاصل کنند. فعال سازی خدمت رومینگ فعال سازی خدمت رومینگ حتما باید پیش از سفر و از راه شماره گیری کد #۱*۱۱۱۱* از سیمکارت ایرانسلی و یا با استفاده از سوپراپلیکیشن ایرانسل من صورت گیرد. به این منظور، مشترکان ایرانسل لازم است در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، ابتدا گزینه «سایر» را انتخاب کنند، سپس در بخش «پرونده» و بعد از آن قسمت «خدمات رومینگ»، رومینگ خط خویش را فعال کنند. مشترکان ایرانسل باید توجه داشته باشند که بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک فعال در شبکه ایران، هنگام حضور در کشور عربستان سعودی، قابل استفاده نخواهند بود و لازم است که در صورت تمایل، بسته های اینترنت ویژه رومینگ را فعال کنند. مشترکان ایرانسل باید در نظر داشته باشند که برای تماس با شماره های ایرانی از خارج از کشور، لازم است قبل از شماره مشترک مدنظر خود، حتما کد ۰۰۹۸ را شماره گیری کنند (مثال: ۰۰۹۸۹۳۵۱۲۳۴۵۶۷ (تلفن همراه) یا ۰۰۹۸۲۱۸۷۶۵۴۳۲۱ (تلفن ثابت)). پیشنهاد می شود که مشترکان ایرانسل، قبل از ورود به کشور عربستان سعودی، حداقل ۱۰۰ هزار تومان در سیمکارت اعتباری خود شارژ داشته باشند و اگر در طول سفر برای برقراری تماس با مشکلی مواجه گشتند، ابتدا از کافی بودن میزان اعتبار (شارژ) سیمکارت خود مطمئن شوند. پیشنهاد می شود که مشترکان دائمی نیز، به میزان مورد نیاز، حد اعتبار سیمکارت خویش را بالا برند.


منبع:

1402/03/02
13:14:04
0.0 / 5
281
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب