مدیر عامل شركت مخابرات ایران خبر داد

جهش در فیبر نوری در تهران

جهش در فیبر نوری در تهران به گزارش عصر لینک، مدیر عامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: طرح توسعه فیبر نوری در تهران تصویب و ابلاغ گردیده است و در سال 1402 جهشی در طرح فیبر نوری در این استان رخ خواهد داد.


به گزارش عصر لینک به نقل از ایسنا، مجید سلطانی امروز در یک نشست خبری اظهار داشت: برمبنای بررسی که از سال ۱۳۹۰ تا ۱۴۰۰ داشته ایم، در شبکه شرکت مخابرات از نظر درآمدی توسعه شبکه داشته ایم و مشترکان ما نیز بالا رفته اند.
وی ادامه داد: اثر درآمدی بصورت میانگین و تعداد مشترکین ما که قبض پرداخت می کنند و فعال می باشند حدود ۲۰ میلیون نفر هستند. درآمد ریالی و ارزی شرکت مخابرات طی ۱۰ سال به نسبت افزایش هزینه ها حدودا ۲۲ برابر شده است؛ این در حالیست که درآمد ما کاهش یافته، اما هزینه ها ۱۲ برابر شده است.
سلطانی اشاره کرد: بدنبال افزایش تعرفه ها، درآمد شرکت مخابرات ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کرد، اما از طرف دیگر افزایش حقوق ۲۵۰ میلیاردی در ماه را داریم که اثر درآمدی تعرفه برای توسعه به صفر رسیده است.
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران همین طور در پاسخ به سوال ایسنا در خصوص این که چرا تعدادی از مشترکان ساکن در مناطق مشمول دریافت فیبر نوری، هنگام مراجعه برای دریافت آن با مشکلاتی رو به رو می شوند، تشریح کرد: مشترکی که درخواست می کند، شرکت مخابرات موظف است امکانات را در اختیارش قرار دهد. ما سامانه پاسخ گویی مشترک را داریم و اگر مشترکین مشکلاتی دراین زمینه دارند، می توانند دراین زمینه اقدام نمایند. اما ممکنست فاصله دور بوده باشد و نیاز به حفاری محلی داشته است.
وی ادامه داد: در حوزه فیبر نوری در استان تهران این خبر خوب را می دهم که طرح توسعه فیبر نوری تهران تصویب و ابلاغ گردیده است و در سال آینده جهشی در فیبر نوری تهران رخ خواهد داد و طرح خوبی پیش بینی شده است.
ادامه دارد


1401/12/08
13:55:22
0.0 / 5
269
تگهای مطلب: حقوق , وب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب