یوسفی زاده مطرح كرد؛

ضرورت توسعه فضای كسب و كار برای استارت آپ ها

ضرورت توسعه فضای كسب و كار برای استارت آپ ها به گزارش عصر لینك مدیرعامل شركت آسیاتك توسعه فضای كسب و كار برای استارت آپ ها را ضرورتی ملی برشمرد و اظهار داشت: یكی از برنامه های من، نزدیك تر كردن استارت­ آپ­ ها در حوزه آی­ تی به فضای مناسب در كسب­ و كار می باشد.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی كامپیوتری هفتم دی­ماه ۱۳۹۶ برگزار می ­شود. به جرات می توان گفت صنعت ICTو رایانه كشور از مدیران به­روز، باهوش و آینده ­نگری بهره ­مند است كه می توانند آینده بهتری را برای این صنعت مهم، رقم بزنند و این موضوع، با بررسی وضعیت امروز این صنعت در كشور (در مقایسه با خیلی از دیگر صنایع) به خوبی عیان می گردد.
محمد علی یوسفی ­زاده مدیرعامل شركت آسیاتك كه از موفق ترین مدیران صنعت ICT كشور است، در گفتگویی، یكی از اهداف اصلی خود از شركت در این انتخابات و كاندیدا شدن را توسعه فضای كسب و كار برای استارت آپ ها عنوان نمود.
وی با اشاره به رشد و تاثیر جهانی این صنعت، تصمیمات مدیران صنعت ICT را بر مبنای منافع ملی، حفظ حقوق سهامداران، كاركنان و مردم دانست و تاثیر همگرایی در جهت افزایش ضریب قدرت، نفوذ و سهم بازار را امری اجتناب ناپذیر دانست.
مدیرعامل شركت آسیاتك با تشریح اقدامات و برنامه­ های خود، نزدیك ترشدن صنایع نوپا و استارت­ آپ­ ها در حوزه آی ­تی به فضای مناسب در كسب­ و كارهای فعلی را از مهم­ترین این اهداف برشمرد.
وی تقویت نیروی انسانی متخصص را به همراه توسعه و قابل استفاده كردن كلان ابزارها بر مبنای چهار پایه اصلی نظام صنفی در روابط با حاكمیت را از دیگر اهدافی دانست كه در این فرایند مبتنی و با تعریف قوانین جدید نظام صنفی كامپیوتری صورت می پذیرد.
یوسفی ­زاده در انتها اظهار داشت: در نتیجه این فرآیند، توسعه كلانی در این حوزه روی خواهد داد كه بدون شك اثرات مثبت این توسعه، بر تمامی سطوح كشور، بهبود كمی و كیفی كسب و كار و ارتقای كیفیت زندگی مردم عزیز میهن مان خواهد بود.
 

1396/10/04
22:31:37
5.0 / 5
5043
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب