شیائومی: ما وارد بازار آمریكا می شویم!

شیائومی: ما وارد بازار آمریكا می شویم! عصر لینك: یكی از مقامات شركت چینی شیائومی اخیرا درباره بهبود شرایط موجود و ورود این شركت چینی به بازار ایالات متحده آمریكا ابراز امیدواری كرده است.به گزارش عصر لینك به نقل از وب سایت The Register، شركت چینی شیائومی كه اخیرا از سایر رقبای هموطن خود سبقت گرفته و با غول های تكنولوژی و برندهای برتر تولیدكننده گجت ها و گوشیهای هوشمند در جهان به رقابت تنگاتنگی پرداخته است، تلاش دارد همچنان سهم خویش را از بازار محصولات فناوری توسعه دهد و به یكی از بزرگترین شركت های فعال در حوزه تكنولوژی تبدیل گردد.

وانگ شیانگ - نایب رئیس شركت شیائومی - در گفت وگویی با خبرگزاری رویترز اعلام نموده است كه بازار آمریكا برای ما از جذابیت های خاصی برخوردار می باشد و شیائومی می تواند با معرفی و عرضه محصولات متنوعی نظر خیل عظیمی از كاربران آمریكایی را به خود جلب نماید.

این طور كه به نظر می آید شیائومی می خواهد بزودی وارد بازار ایالات متحده آمریكا شود، كشوری كه مجلس سنای آن به شدت حضور شركت های چینی در خاك این كشور را منع كرده و از اپراتورها خواسته بود قراردادهای خویش را با این شركت ها همچون هواوی پاره كنند.
شیائومی می خواهد در سال ۲۰۱۸ به بازارهای جدیدی همچون كشورهای جنوب شرقی آسیا و اروپا وارد شود و نظر طرفداران این مناطق از جهان را هم به خود جلب نماید. شیائومی بدین منظور، اولین فروشگاههای خویش را در كشور فرانسه و ایتالیا افتتاح نمود. همان گونه كه این شركت توانست در طول مدت فعالیت كوتاه مدت خود، نظر میلیون ها كاربر در كشورهای متعددی را بخود جلب نماید و محصولات با كیفیت و قیمت مناسبی را عرضه نماید حالا به نظر می آید كه می خواهد در ایالات متحده آمریكا هم به منظور رقابت با اپل جای پای خویش را مستحكم كند.

وانگ ژیانگ پیشتر هم بارها اعلام نموده بود كه می خواهد وارد بازار ایالات متحده آمریكا شود و محصولات خویش را در این كشور پهناور به فروش برساند.

شیائومی كه هم اكنون بیشتر برای گوشیهای هوشمند و سایر محصولات و گجت های هوشمند در جهان شناخته می شود، در زمینه های دیگری همچون لوازم خانگی هوشمند و اینترنت هم فعالیت می كند.

طبق عقیده وی، شیائومی تا سال آینده ۲۰۱۹ میلادی وارد بازار ایالات متحده آمریكا خواهد شد. با اینكه هنوز نمایندگان این شركت نتوانسته اند تابحال به یك توافق نهایی با اپراتورهای آمریكایی برسند، اما شیائومی امیدوار است تلاش آنها ثمره داده و بتوانند گام های مثبت و موثری را در این راستا بردارند.

در صورت به حقیقت پیوستن این موضوع، شیائومی به موفقیتی دست پیدا می كند كه سایر شركت های چینی و هم وطنش از آن محروم هستند.

همانطور كه تلاش های شیائومی در كشوری همچون هندوستان تابحال نتیجه مثبت و موفقیت آمیزی داشته است، ازاین رو این شركت همچنان به آینده تجارت با آمریكا (علی رغم جنگ تجاری چین و آمریكا) خوش بین و امیدوار است.
1397/04/16
17:13:21
5.0 / 5
4774
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب