تازه ترین بروزرسانی تلگرام در اپ استور فیلتر شد

تازه ترین بروزرسانی تلگرام در اپ استور فیلتر شد عصر لینک: از زمانی که شرکت اپل، فروشگاه اپ استور را راه اندازی کرده است، طراحان بزرگ و کوچک مشکلاتی در پروسه تایید این شرکت پیدا کرده اند که انتشار اپلیکیشن های آنها را به تاخیر انداخته یا به کلی حذف کرده است.به گزارش عصر لینک به نقل از ایسنا، برنامه مسنجر تلگرام تازه ترین اپلیکیشنی است که با این مشکل روبرو شده است. پاول دوروف، مدیرعامل تلگرام دهم اوت پیامی در کانال تلگرام خود منتشر و اعلام نمود تازه ترین بروزرسانی این اپلیکیشن دو هفته است که در فرآیند بازنگری اپل مانده و این شرکت هیچ اشاره ای به سبب نگه داشتن آن نکرده است.

طبق گزارش وب سایت ورج، این بروزرسانی نهایتاً منتشر گردید و دوروف در این زمینه در تلگرام اطلاع رسانی کرد. مدیرعامل تلگرام اظهار داشت: اپل به تلگرام اعلام نموده است باید قابلیت جدیدی به نام "تل ایموجی" که بگفته دوروف، نسخه متحرک کیفیت بالاتری در مقایسه با ایموجی های استاندارد است را حذف کند. این ایموجی ها، شبیه ایموجی هایی هستند که اپل استفاده می نماید اما پویایی آنها کمک می نماید پیام رسانی اندکی گویاتر شود.

دوروف اظهار داشت: این حرکت گیج کننده ای از طرف اپل بود برای اینکه "تل ایموجی" بعد جدیدی به ایموجی ثابت و باکیفیت پایین آورده و اکوسیستم آنها را به طرز قابل توجهی غنی خواهدنمود.

این که قابلیت مذکور چطور اکوسیستم کلی اپل را غنی می کند، هنوز بطور کامل معین نمی باشد، اما این اقدام اپل واقع گیج کننده است برای اینکه تلگرام قبل از این گزینه های ایموجی و استیکری عرضه نموده که بسیار فراتر از مجموعه ایموجی های یافته شده در iOS بودند. در حقیقت، دوروف گفته است بیش از ۱۰ دسته ایموجی جدید در تازه ترین بروزرسانی تلگرام وجود دارد و این شرکت زمان خواهد گذاشت تا "تل ایموجی" را منحصرتر و شاخص تر کند.

بر اساس گزارش وب سایت انگجت، در تازه ترین بروزرسانی تلگرام، بهبودهای زیادی در رابطه با ایموجی انجام شده است. این شرکت یک "پلتفرم ایموجی باز" را راه اندازی می نماید که در آن همه می توانند ایموجی های خودرا بارگزاری کنند و مشترکان سرویس پولی تلگرام می توانند از ایموجی ها بهره گیرند. کاربرانی که مشترک پولی تلگرام نیستند، می توانند ایموجی های سفارشی سازی شده را مشاهده و از آنها در پیامهای ذخیره شده، بهره گیرند.
1401/05/25
10:10:15
0.0 / 5
290
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب