انتظار برای بازگشت آنتن ۲۸ هزار موبایلی كه ناگهان پرید!

انتظار برای بازگشت آنتن ۲۸ هزار موبایلی كه ناگهان پرید! به گزارش عصر لینك ایسنا/البرز  رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور اظهار داشت: تلفن های همراهی كه مدتی پیش به خاطر رجیستری قطع شده بود به تدریج و بر مبنای اولویت وصل خواهند شد.


محمد مهدی غفوریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار داشت: هم اكنون بازار تلفن همراه به یك ثبات رسیده است و وضعیت نسبت به قبل بهتر شده است، البته ركودی هم در بازار وجود دارد كه فقط متعلق به بازار گوشی نیست بلكه در تمامی صنوف وجود دارد.
رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی البرز در مورد بحث رجیستری و گوشیهایی كه مهر ماه در جهت این طرح قطع شده بود، اظهار داشت: مدتی قبل ۲۸ هزار تلفن همراه مسافری قطع شد كه با قول وزیر صنعت و جلسات مختلف با مسئولین كشوری، مساعدت و پیگیری مسئولین سامانه همتا و كمیته تلفن همراه كشور صل خواهند شد.
رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور افزود: البته در بین این ۲۸ هزار دستگاه، گوشی مشكل دار هم وجود داشت بنابراین و وجود قاچاقچیان در این حوزه، این ۲۸ هزار موبایل با اولویت و به تدریج وصل خواهد شد.
غفوریان در ادامه در مورد حجم مالی این تلفن های همراه اظهار داشت: قسمت اقتصادی و مالی این دستگاه ها بسیار حجیم است، اگر هر دستگاه را میانگین پنج میلیون تومان تصور نماییم متوجه عدد آن می شویم.
منبع:

1398/10/09
21:37:55
4665
5.0 / 5
تگهای مطلب: اقتصاد , موبایل , وب
این پست عصر لینک را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب