بدون برگزاری اختتامیه؛

پایان كار بیست و سومین الكامپ تهران

پایان كار بیست و سومین الكامپ تهران به گزارش عصر لینك بیست و سومین نمایشگاه الكترونیك، كامپیوتر و تجارت الكترونیكی الكامپ ۲۰۱۷ تهران پس از چهار روز برگزاری به كار خود خاتمه داد.


الكامپ تهران به عنوان مهمترین رویداد فناوری اطلاعات در كشور با حضور ۸۰۰ شركت داخلی و خارجی در محل نمایشگاه های دائمی از سی ام تیرماه تا روز گذشته دوم مرداد برگزار شد.
در این نمایشگاه شركت های فعال حوزه فناوری اطلاعات آخرین دستاوردهای خود را در خصوص فناوری های اطلاعاتی، ارتباطات، خدمات، محصولات و كالاهای این بخش در معرض دید عموم گذاشتند.
نمایشگاه الكامپ تهران امسال بدون برگزاری مراسم افتتاحیه و نیز بدون برگزاری مراسم اختتامیه به كار خود پایان داد.
در این نمایشگاه سالن دولت الكترونیك آخرین دستاوردهای دولت درخصوص پروژه دولت الكترونیك و شبكه ملی اطلاعات را در معرض دید عموم گذاشت و مسئولان دولتی از این سالن بازدید داشتند. در همین حال مهمترین و پربازدیدترین سالن های نمایشگاه امسال را استارتاپ های فناوری اطلاعات تشكیل داد و بالغ بر ۴۵۰ كسب و كار نوپا طرح ها و ایده های خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند.
طبق اعلام معاون وزیر رتباطات قرار است از سال آینده دو نمایشگاه الكامپ و تلكامپ به عنوان نمایشگاه های تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات با هم ادغام شده و در تابستان برگزار شود.
 

1396/05/03
00:10:45
5859
5.0 / 5
این پست عصر لینک را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب