تدوین برنامه سه تا پنج ساله تحول دیجیتال بانك تجارت

تدوین برنامه سه تا پنج ساله تحول دیجیتال بانك تجارت به گزارش عصر لینك معاون بانك تجارت از تدوین برنامه سه تا پنج ساله تحول دیجیتال این بانك اطلاع داد و اظهار داشت كه چاره محوری باید جایگزین تفكر محصول محوری در بانك ها شود.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، هیبت الله سمیع در مراسم رونمایی از مركز نوآوری بانك تجارت كه بامداد امروز در محل این مركز برگزار شد، با اشاره به اینكه بانك ها با اتكا به مدلهای سنتی كسب وكار قادر به رقابت نیستند، اظهار نمود: برای بانك ها حركت به سمت هوشمندسازی یك انتخاب نیست، بلكه باید رویكرد هوشمندانه در عرضه خدمات داشته باشند.
وی با اشاره به اینكه چاره محوری باید جایگزین تفكر محصول محوری شود، خاطرنشان كرد: هم اكنون اهمیت خدمات تسهیل كننده كسب وكار برای بانك ها بیشتر از طرح های سپرده ای، تسهیلاتی و پذیرش تعهدات است و بانك ها باید نقش تسهیل گر در كسب و كار ایفا كنند.
معاون سازمان و سرمایه گذاری های بانك تجارت خدماتی همچون خدمات مشاوره ای، تامین زنجیره ارزش و راهكارهای تولید ارزش افزوده را از موارد مهم در سیاست گذاری بانك ها خواند و اظهار داشت: هرچند كه بانك ها عموما كسب وكارهای نوین را به رسمیت نمی شناختند، اما حالا بخشی از خدمات بانكی بر عهده این فین تك هاست.
سمیع اضافه كرد: بانك ها با حضور بازیگران جدید، راحت تر می توانند مدل كسب و كار خویش را به روز كنند و یكی از مهم ترین استراتژی های هر بانك، توسعه كسب و كارهای مبتنی بر تحولات بانك داری الكترونیك است.
وی تصریح كرد: پروژه تحول دیجیتال بانك تجارت با رویكرد توسعه كسب و كار، یكی از كلان پروژه هایی است كه برای مدت سه تا پنج سال تدوین شده و الان در مرحله ترسیم نقشه راه است.
به قول معاون سازمان و سرمایه گذاری های بانك تجارت، پنجره نوآوری تجارت این بانك هم با برنامه و اعداد و ارقام مشخص تدوین شده و از امروز شروع به كار می كند.1398/09/29
21:01:57
5.0 / 5
4482
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب