تصویب تعرفه اینترنت نامحدود

تصویب تعرفه اینترنت نامحدود به گزارش عصر لینك، به نقل از مهر معاون وزیر ارتباطات از تصویب سرویس اینترنت نامحدود و توقف فروش حجمی اینترنت در كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات آگاهی داد.


علی اصغر عمیدیان گفت: صبح امروز در كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات توقف فروش اینترنت حجمی و ارائه اینترنت نامحدود به كاربران اینترنت در كشور به تصویب رسید.
وی گفت: این مصوبه به زودی به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت ابلاغ می شود.
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خاطرنشان كرد:این مصوبه برای ارائه خدمات ADSL، اینترنت فیبر نوری و VDSL در نظر گرفته شده است و مشتركان می توانند با پرداخت اشتراك ثابت ماهانه از حجم زیادی از اینترنت استفاده كنند.
دبیر كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اضافه كرد: در این مصوبه هم برای مشتركان كم مصرف و هم برای مشتركان پرمصرف تمهیداتی در نظر گرفته شده است.
معاون وزیر ارتباطات تصریح كرد: طبق این مصوبه كاربران می توانند در چند سقف مختلف از سرعت اینترنت استفاده كنند كه سرعت استفاده از شبكه ملی اطلاعات با اینترنت جهانی در این مصوبه تفكیك شده است.
به گفته عمیدیان به زودی جزییات بیشتری از این مصوبه ارائه و به اپراتورها ابلاغ می شود.
وی گفت: برای مثال مشتركان می توانند با پرداخت هزینه ماهانه حداقل ۱۰ هزار تومان از سرعت بالای اینترنت بدون محاسبه حجم مصرفی استفاده كنند البته این به معنای استفاده نامحدود نیست و كاربران بر اساس سرعتی كه درخواست می كنند از این سرویس استفاده خواهند كرد چرا كه در این تكنولوژی چیزی به عنوان نامحدود وجود ندارد.
پیش از این نیز خبرنگار مهر از تصویب مصوبه اینترنت نامحدود در اول مرداد ماه خبر داده بود كه وزارت ارتباطات این زمان را تكذیب كرد اما هم اكنون كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در روز اول مرداد ماه این طرح را به تصویب رساند.
 

1396/05/01
19:35:22
4880
5.0 / 5
این پست عصر لینک را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب