راه اندازی كد دستوری اپراتوری برای موقعیت یابی زائران

راه اندازی كد دستوری اپراتوری برای موقعیت یابی زائران عصر لینك: رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از برقراری كد دستوری USSD اپراتورهای همراه برای آگاهی از وضعیت و موقعیت زائران با یكدیگر و ارسال موقعیت به دوستان خود در راه اربعین آگاهی داد.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، حسین فلاح جوشقانی - معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی - در بازدید از مرز خسروی با بیان این خبر اضافه كرد: كد دستوریUSSD با شماره گیری #۵۰۰*۵۰۰* برای آگاهی از وضعیت و موقعیت زائران با یكدیگر و ارسال موقعیت به دوستان خود به صورت رایگان توسط همه اپراتورها در هر ساعتی از شبانه روز به راه افتاده است.
وی با اشاره به پوشش ارتباطی در راه زائران حسینی اضافه كرد: در راه جاده اربعین به سمت پایانه مرزی خسروی پوشش آنتن دهی اپراتورها مناسب ارزیابی شد.
شهریار بهنیا - مدیركل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان كرمانشاه - نیز در این بازدید اظهار داشت: تمامی مسیرهای منتهی به شهرهای استان از دو مسیر ارتباطی فیبرنوری برخوردار می باشد كه با تمهیدات انجام شده سایت های جدید توسط اپراتورهای اول و دوم در راه اربعین راه اندازی شده و با ایجاد رومینگ بین اپراتورها در كمربندی قصرشیرین و راه اندازی سایت های پرتابل در راه اربعین مشكلات آنتن دهی نقاط كور برطرف شده است.
وی ادامه داد: در این پایانه شبكه اینترنت بی سیم برقرار شده و شركت مخابرات منطقه كرمانشاه تعداد ۵۰۰ خط تلفن ثابت به پایانه مرزی خسروی و ستاد ارتباطات اربعین جهت استفاده زائران اربعین حسینی واگذار می كند.
بر طبق این گزارش، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مدیركل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان كرمانشاه از ستاد ارتباطات اربعین حسینی و خدمات ارتباطی در پایانه مرزی خسروی بازدید كردند.
منبع:

1398/07/17
22:06:31
4647
5.0 / 5
این پست عصر لینک را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب