مهر و آبان صورت می گیرد

رقابت برنامه نویسان جاوا در دانشگاه شهید بهشتی

رقابت برنامه نویسان جاوا در دانشگاه شهید بهشتی به گزارش عصر لینك ششمین مسابقه و آزمون عمومی ˮبرنامه نویسی جاواكاپˮ با مبحث برنامه نویسی جاوا در مهرماه و آبان ماه امسال به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، یكی از اهداف اصلی انجمن جاواكاپ، آموزش مجانی و ارتقای سطح كیفی برنامه‎نویسان جاوا جهت حضور در بازار كار از راه انتشار ویدئوهای آموزشی رایگان، خودآزمون ها، برگزاری سالانه آزمون و اعطای گواهی‎نامه است. شركت های مختلف، به خصوص حامیان مسابقه در انتظار نتایج مسابقه و مشاهده كارنامه شركت كنندگان جهت جذب و استخدام هستند.
جاواكاپ در دو مرحله كتبی و عملی برگزار می‎شود. آزمون كتبی به صورت چندگزینه ای در تاریخ جمعه، ۱۹ مهرماه از ساعت ۹ تا ۱۴ در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد. به افرادی كه حد نصاب لازم را كسب می كنند، گواهینامه اعطا می شود كه در یافتن فرصت های شغلی مفید می باشد.
سپس تعداد كمی از افرادی كه از آزمون كتبی بیشترین امتیاز را كسب كرده اند، به مسابقه فینال دعوت می شوند كه به صورت عملی در تاریخ جمعه، ۱۰ آبان ماه به صورت حضوری در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می شود. اختتامیه آزمون/مسابقات در بعدازظهر همان روز در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده و به برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا می شود.
جایزه نفر اول مسابقه تا ۶ میلیون تومان، نفر دوم تا ۳ میلیون تومان و نفر سوم تا ۲ میلیون تومان خواهد بود و حداقل به ۱۰ نفر اول مسابقه هم جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
البته خیلی از افرادی كه در آزمون های جاواكاپ شركت می كنند، فراتر از دغدغه كسب موقعیت شغلی و یا دریافت جایزه، دغدغه محك و سنجش آموخته های خویش را دارند. بنابراین است كه هر سال شركت كنندگانی از سنین مختلف در این آزمون شركت می كنند. افرادی كه تا كنون در آزمون امسال ثبت نام كرده اند بین ۱۴ تا ۴۰ سال سن دارند.
در روز مسابقه فینال و بعد از آزمون عملی، یك همایش نیم روزه علمی معروف به «جاواویژن» با چند سخنرانی علمی از افراد نخبه صنعت كشور برگزار شده و نهایتا در مراسم اختتامیه هم به برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا می شود.1398/07/16
15:16:49
5.0 / 5
4556
تگهای مطلب: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب