فروش اطلاعات غلط تازه ترین كاسبی دنیای تاریك وب

فروش اطلاعات غلط تازه ترین كاسبی دنیای تاریك وب عصر لینك: هكرهای اینترنتی در كنار فروش انواع اطلاعات صحیح در بخش تاریك وب برای كسب درآمد، به یك روش جدید كلاهبرداری یعنی فروش اطلاعات غلط و دروغین روی آورده اند.به گزارش عصر لینك به نقل از زددی نت، اگر تا قبل از این تنها دولت ها با هدف دخالت در انتخابات سایر كشورها یا تخریب سیاستمداران و افراد مشهور به نشر اطلاعات دروغین و كذب دست می زدند، حالا دامنه این كار به هكرهای عادی و جنایتكاران دنیای مجازی هم كشیده شده و آنها هم با هدف تخریب شركت ها و موسسات هدف در بخش خصوصی اطلاعات و اخبار دروغینی را در مورد آنها به مشتریان خود می فروشند.
محققان می گویند این نخستین بار است كه هكرهای زیرزمینی بخش تاریك وب خدمات فروش اطلاعات غلط و دروغین به علاقمندان و خریداران ارائه می كنند. بخش مهم این خبرها اهداف تبلیغاتی تخریبی دارند و با هدف از میدان به در كردن رقبا با خراب كردن چهره آنها منتشر و فروخته می شوند.
بررسی موسسه تحقیقاتی ریكوردد فیوچر نشان داده است انتشار این نوع اخبار دروغین به مدت یك ماه می تواند بطور جدی به اعتبار و حسن شهرت یك مجموعه تجاری لطمه بزند. این موسسه موفق به شناسایی یك گروه هكری روس شده كه تبلیغاتی را برای این نوع خدمات در بخش تاریك وب منتشر نموده و آگهی داده كه در آینده دامنه این نوع اقدامات توسعه می یابد.


منبع:

1398/07/09
22:47:41
5.0 / 5
4504
تگهای مطلب: اینترنت , خدمات , هك , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب