بازار نورسیده های بازار تكنولوژی چطور است؟

بازار نورسیده های بازار تكنولوژی چطور است؟ عصر لینك: كارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی كانترپوینت با انتشار گزارشی اعلام نموده اند كه كاربران آمریكایی ایرپادهای بی سیم اپل را به نسخه های مشابه از سایر برندها ترجیح می دهند.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، برمبنای گزارشی كه اخیرا از طرف موسسه آماری و تحقیقاتی كانترپوینت انتشار یافته است، می توان دریافت كه اپل پیشتاز اولویت دهی و تمایل كاربران آمریكایی برای خریداری و استفاده از ایرپادهای بی سیم نسبت به سایر برندهای موجود در بازار بوده است.
طبق نموداری كه در زیر آمده است، ۵۷ درصد از كاربران آمریكایی در صورت تصمیم به خریداری ایرپادهای بی سیم، محصولات اپل را به دیگر برندهای موجود در بازار ترجیح می دهند. با نگاهی مختصر و اجمالی به داده های ذكر شده در نمودار زیر، می توان دریافت كه اپل با اختلاف فاحشی در مقایسه با سایر رقبای خود توانسته است نظر، توجه و اعتماد طرفداران ایرپادهای بی سیم را به سمت و سوی خود جلب نماید.


این در حالیست كه سایر برندهای توسعه دهنده ایرپادهای بی سیم همچون Bose، سامسونگ، سونی و بیتس، با تفاوت قابل توجهی از اپل، در جایگاههای دوم تا پنجم این رده بندی قرار گرفته اند.
طبق تحقیقات و نظرسنجی های صورت گرفته، ایرپادهای بی سیم برند بُس ۳۹ درصد، سامسونگ ۳۳ درصد، سونی ۳۱ درصد و بیتس ۲۶ درصد از كاربران آمریكایی را به سمت خود جذب كرده اند.
منبع:

1398/07/07
19:06:56
4552
5.0 / 5
این پست عصر لینک را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب