شماره های رند شاتل موبایل با رنج جدید وارد بازار شد

شماره های رند شاتل موبایل با رنج جدید وارد بازار شد عصر لینك: شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه كشور با پوشش سراسری 3G و 4G، رنج جدید شماره های رُند و خوش آهنگ را به روشی نوین و بدون نیاز به شركت در پروسه مزایده، در اختیار متقاضیان قرار داد.به گزارش عصر لینك به نقل از روابط عمومی شاتل موبایل، امكان خرید رنج جدید شماره های رُند و خوش آهنگ این اپراتور با پیش شماره جدید ۰۹۹۸۱۴، در سه دسته بندی شماره های یك ستاره، شماره های دو ستاره و شماره های سه ستاره برقرار شد. این شماره ها، با قابلیت انتخاب شماره رند از میان هزاران گزینه موجود، همراه با بسته های یك ماهه و بوسیله فروش اینترنتی در shop.shatelmobile.ir، فروش تلفنی بوسیله تماس با ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰، ارسال حرف R بوسیله پیامك به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و همین طور فروش حضوری در بیشتر از ۱۳۰۰ نمایندگی شاتل موبایل در سراسر كشور، ارائه می شوند.
بر اساس این گزارش، شاتل موبایل قبل از این شماره های رند یك تا سه ستاره خودرا در رنج های ۰۹۹۸۱۰، ۰۹۹۸۱۱ و ۰۹۹۸۱۲ به بازار عرضه نموده بود و حالا با عرضه رنج ۰۹۹۸۱۴ شماره های رند جدیدتری به این سبد افزوده است.
بنابر اعلام این اپراتور تلفن همراه، شماره های رند یك ستاره با قیمت ۶۰ هزار تومان، شماره های رند و مرتب دو ستاره با قیمت ۱۰۰ هزار تومان و شماره های رند سه ستاره با قیمت ۱۵۰ هزار تومان همراه با بسته ی آغازینی شامل اینترنت همراه یك ماهه، دقایق مكالمه و پیامك برون شبكه، مكالمه و پیامك نامحدود درون شبكه و یك ماه، اشتراك سرویس فیلم و سریال نماوا در شرایطی برابر و بدون نیاز به مزایده به متقاضیان عرضه می شوند.
متقاضیان برای كسب اطلاعات بیشتر، انتخاب و خرید شماره های رُند و مرتب شاتل موبایل با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش شماره ۰۹۹۸ و كد یك، می توانند با مركز تماس شبانه روزی این اپراتور به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند یا به وب سایت رسمی این اپراتور و یا نمایندگی های شاتل موبایل در سراسر كشور بازگشت نمایند.
همچنین لیست نشانی نمایندگان فروش و خدمات بعد از فروش سیمكارت های شاتل موبایل بوسیله وبسایت www.shatelmobile.ir و یا تماس با مركز تماس شبانه روزی این اپراتور به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ قابل دریافت است.


منبع:

1398/07/02
20:51:38
5.0 / 5
4569
تگهای مطلب: اپراتور , اینترنت , خدمات , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب