چه ویدیوهایی از یوتیوب حذف می شوند؟

چه ویدیوهایی از یوتیوب حذف می شوند؟ به گزارش عصر لینك محتوای بعضی از ویدیوهای یوتیوب سبب شده است كه لحظاتی پس از انتشار از پلت فرم این شبكه اجتماعی حذف شوند.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، یوتیوب بعنوان بزرگترین و اولین پلتفرم پخش آنلاین محتوای ویدیویی در جهان، در سال های اخیر به شدت از جانب دولت كشورهای گوناگونی همچون ایالات متحده آمریكا تحت فشارهای سیاسی و غیرسیاسی قرار گرفته است تا پلتفرم آن از فعالیت ها و ویدیوهای نادرست، غیراخلاقی و نامناسب پاكسازی شود و به كاربرانی كه به ارسال و اشتراك گذاری ویدیوهای دارای محتوای ممنوعه اقدام می كردند، اجازه ادامه فعالیت ندهند.
بر مبنای آمار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت digitalinformationworld، به نظر می آید حجم بسیار بالایی از ویدیوهای آپلود و به اشتراك گذاشته شده در پلتفرم یوتیوب بلافاصله از جانب این شبكه اجتماعی حذف شده و از دسترس كاربران و مشتركان یوتیوب خارج می شوند.
طبق آمار و نمودار زیر، این ویدیوهای حذف شده در یوتیوب حاوی محتوای نامناسب و غیراخلاقی هستند كه انتشار و اشتراك گذاری آنها در فضای مجازی توسط خیلی از دولت های جهان همچون ایالات متحده آمریكا ممنوع اعلام شده است.
همچون موارد نامناسب و ممنوعه كه باعث حذف میلیون ها ویدیو در شبكه اجتماعی یوتیوب شده است، می توان به محتوای جنسی و غیراخلاقی، اخبار كذب و نادرست، انزجار عمومی و سواستفاده از گروههای مختلف مردم، محتوای خشونت آمیز، حركات و رفتارهای خطرآفرین، سواستفاده از كودكان و كودك آزاری و همینطور تشویق به انجام فعالیت های تروریستی اشاره نمود.


طبق آمار نمودار بالا، بالغ بر ۳۰.۱ درصد از ویدیوهای انتشار یافته داری محتوای جنسی و غیراخلاقی، ۲۶.۴ درصد محتوی اخبار كذب و نادرست، ۱۵.۶ درصد محتوی انزجار عمومی و سواستفاده از گروههای مختلف مردم، ۱۳.۵ درصد دارای محتوای خشونت آمیز، ۷.۶ درصد محتوی رفتارهای خطرآفرین، ۵.۲ درصد محتوی كودك آزاری و ۱.۶ درصد هم محتوی فعالیت های تروریستی بوده اند.1398/05/30
22:09:38
4549
5.0 / 5
این پست عصر لینک را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب