آذری جهرمی در حاشیه جلسه دولت:

مشكلاتی در ثبت سفارش و تخصیص ارز وجود دارد

مشكلاتی در ثبت سفارش و تخصیص ارز وجود دارد به گزارش عصر لینك وزیر اتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: واقعیت از دید ما این است كه در ثبت سفارش و تخصیص ارز مشكلاتی وجود دارد و واردات رسمی مبتلا به اختلال است.به گزارش عصر لینك به نقل از مهر، محمد جواد آذری جهرمی امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با تبریك روز خبرنگار، اظهار داشت: خبرنگاران امروز یكی از تولید كنندگان محتوا در شبكه ملی اطلاعات هستند كه امروز ابزارشان متفاوت شده، روزی با روزنامه سر و كار داشتند اما امروز فضای مجازی است.
وی تاكیدكرد: برای پشتیبانی از خبرنگاران دولت در گذشته مصوباتی داشت، امروز هم ما پیشنهاد دادیم خبرنگارانی كه در جامعه خبری كشور فعالیت می نمایند و ابزار اصلی كارشان فضای مجازی است مطرح كردیم كه اینترنت مجانی داده شود و رئیس جمهور هم موافقت نمود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه ظرف یكی دو روز آینده سایت ثبت نام باز خواهد شد، تصریح كرد: خبرنگارانی كه در جامعه خبری كشور فعالیت می نمایند می توانند ثبت نام كنند. با وزارت ارشاد باید هماهنگی لازم صورت گیرد و فهرست خبرنگاران باید مشخص شود.
جهرمی در مورد خریداری گذرنامه برای ریجستری تلفن های همراه، اظهار داشت: فعالیت های كه رو به سمت دور زدن قانون می آورد یك مفهوم درون خود دارد و آن این است كه روال فعلی اشكالاتی را وارد دارد.
وی افزود: وارد كننده ای كه می تواند گوشی را وارد كند و عوارض حداقلی هم می دهد دلیل ندارد كه بخواهد چنین روشی را استفاده نماید و هزینه ای را برای خودش و مصرف كننده ایجاد كند.
وزیر اتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: واقعیت از دید ما این است كه در ثبت سفارش و تخصیص ارز مشكلاتی وجود دارد و واردات رسمی مبتلا به اختلال است كه همین امر سبب این اتفاقات می شود.
جهرمی در انتها تصریح كرد: وقتی قانون اصلی گرفتار مشكل است مجبوریم محدودیت های بیشتری اعمال نماییم كه در نهایت مردم را اذیت می كند.

1398/05/17
18:34:33
5.0 / 5
4928
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب