مردم كدام كشورها بیشتر در اینستاگرام وقت می گذرانند؟

مردم كدام كشورها بیشتر در اینستاگرام وقت می گذرانند؟ به گزارش عصر لینك كاربران اینستاگرامی در آمریكا، برزیل و هند بیشترین استفاده را از این شبكه اجتماعی در ماه جاری میلادی به خود اختصاص داده اند.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، در تازه ترین آمارهای منتشره از جانب مؤسسه تحقیقاتی استاتیستا در ماه ژوئیه ۲۰۱۹ میلادی، لیستی از ۱۰ كشور جهان كه دارای بیش ترین تعداد كاربران شبكه اجتماعی اینستاگرام هستند، انتشار یافته است كه شباهت زیادی به آمارهای قبلی دارد.
بر اساس نمودار زیر كه در وب سایت statista آمده است، می توانید لیستی از كشورهای جهان كه در ماه جاری میلادی، ژوئیه ۲۰۱۹، میزبان بیشترین تعداد كاربران شبكه اجتماعی اینستاگرام بودند، را مشاهده كنید:


۱. ایالات متحده آمریكا: ۱۱۰ میلیون كاربر فعال در ماه
۲. برزیل: ۷۰ میلیون كاربر فعال در ماه
۳. هند: ۶۹ میلیون كاربر فعال در ماه
۴. اندونزی: ۵۹ میلیون كاربر فعال در ماه
۵. روسیه: ۴۰ میلیون كاربر فعال در ماه
۶. تركیه: ۳۷ میلیون كاربر فعال در ماه
۷. ژاپن: ۲۶ میلیون كاربر فعال در ماه
۸. انگلستان: ۲۳ میلیون كاربر فعال در ماه
۹. مكزیك: ۲۲ میلیون كاربر فعال در ماه
۱۰. آلمان و ایتالیا: ۱۹ میلیون كاربر فعال در ماه
در این نمودار می توان دریافت كه ایالات متحده آمریكا، برزیل و هند به ترتیب در جایگاه های نخست تا سوم لیست ۱۰ كشوری كه كاربران آنها بیشترین استفاده از شبكه اجتماعی اینستاگرام می كنند، قرار گرفته اند.
اینستاگرام یكی از محبوب ترین شبكه های اجتماعی در بین كاربران فضای مجازی به حساب می آید كه كاربران آن بیشتر در میانگین سنی نوجوانان و جوانان قرار دارند و نسبت به سایر گروههای سنی بیشتر از آن استقبال كرده اند.
این شبكه اجتماعی كه یكی از بزرگترین و محبوب ترین زیرمجموعه های شركت فیسبوك به حساب می آید، موفق شده است در سال های اخیر نظر و توجه خیل عظیمی از كاربران در سراسر جهان را به سمت و سوی خود جلب نماید و طرفداران زیادی را از كشورهای مختلف به سمت خود بكشاند.
طبق گزارش های پیشین انتشار یافته در وب سایت the factsite، در اسل ۲۰۱۸ میلادی بالغ بر ۴۵ میلیارد تصویر و پست در پلتفرم این شبكه اجتماعی محبوب به اشتراك گذاشته است كه در نوع خود رقم بسیار قابل ملاحظه و ركورد موفقیت آمیزی به حساب می آید.
منبع:

1398/05/10
00:44:46
5.0 / 5
4581
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب