در حاشیه نمایشگاه الكامپ؛

تفاهمنامه تبادل اطلاعات میان وزارت اقتصاد و وزارت كار منعقد شد

تفاهمنامه تبادل اطلاعات میان وزارت اقتصاد و وزارت كار منعقد شد به گزارش عصر لینك تفاهمنامه همكاری در زمینه تبادل اطلاعات میان وزارت امور اقتصادی و دارایی و وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی با حضور وزرای دو وزارتخانه به امضاء رسید.به گزارش عصر لینك به نقل از مهر، این تفاهمنامه میان محمد شریعتمداری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی و فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی امروز در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه الكامپ و در سالن دولت الكترونیك منعقد شد.
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی در مورد این یادداشت تفاهم اظهار داشت: این تفاهمنامه برای تبادل اطلاعات مربوط به سامانه مالیاتی كشور و سازمان تأمین اجتماعی به امضا رسیده است.
وی اضافه كرد: نظام مالیاتی كشور، نظام گسترده ای است و سازمان تأمین اجتماعی هم با جمع گسترده ای از كارآفرینان و فعالان اقتصادی مرتبط می باشد بنابراین تفاهم تبادل داده و اطلاعات می تواند به فعالیت نظامات هر دو وزارتخانه كمك نماید.
شریعتمداری تاكید كرد: فعالان اقتصادی باید مبالغی را بعنوان حق بیمه به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت كنند و بخش اقتصادی هم مالیات خویش را به حساب خزانه داری واریز نماید در این راستا سازمان حسابرسی به صورت موازی هم به مالیات و هم به پرداخت بیمه سازمان تأمین اجتماعی می پردازد. بر این اساس، با این تفاهمنامه فعالیت مشتركی میان این سازمان ها و سازمان امور مالیاتی شكل خواهد گرفت.
فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی هم با تاكید بر شكل گیری اقتصاد هوشمند در این مراسم اظهار داشت: طبق برنامه ای كه به مجلس و رئیس جمهوری تقدیم كردیم بر مبحث شكل گیری اقتصاد هوشمند تاكید داشتیم و امیدواریم تا آخر دولت دوازدهم، اقتصاد دیجیتال به صورت كامل طی شود و به سمت اقتصاد هوشمند حركت نماییم.

1398/04/29
18:26:32
5.0 / 5
4502
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب