موبایل جدید سامسونگ با نمایشگر جمع شونده

موبایل جدید سامسونگ با نمایشگر جمع شونده به گزارش عصر لینك سامسونگ حق امتیاز اختراع موبایلی را ثبت كرده كه اندازه نمایشگر آن قابلیت جمع شوندگی دارد.


به گزارش عصر لینك به نقل از گیزموچاینا، كمتر از یك ماه دیگر سامسونگ گلكسی نوت ۱۰ را رونمایی می نماید. تاریخ جدید عرضه گلكسی فولد هم احتمالاً در همین بازه اعلام گردد. بعد از تمام این رویدادها، كاربران احتمالاً منتظر گلكسی اس ۱۱ می مانند.
به صورت معمول موبایل های سری اس سامسونگ ساده هستند، اما اگر رندری كه اخیرا افشاشده، صحت داشته باشد احتمالاً كاربران شگفت زده خواهند شد.
به صورت معمول سامسونگ سالانه انبوهی از حق امتیاز اختراعات برای محافظت از طراحی و فناوری های موبایل خود ثبت می كند. گاهی اوقات این طرح ها چنان آینده نگرانه هستند كه چند سال طول می كشد به صورت واقعی به بازار عرضه شوند. اما این دفعه به نظر می آید تولید كننده كره ای حق امتیاز اختراع مربوط به موبایلی را ثبت كرده كه در آینده نزدیك ایجاد می شود. علاوه بر آن چاره ای مناسب برای دسترسی به یك نمایشگر بزرگ تر است كه در جیب كاربر هم جا می گیرد.
این حق امتیاز در سال ۲۰۱۸ میلادی ثبت شده است. به صورت دقیق در این حق امتیاز موبایلی نشان داده شده كه عرض آن افزایش می یابد و سطح نمایشگر حدود ۵۰ درصد بیشتر می شود. البته این طرح هیچ توضیحاتی ندارد و معلوم نیست چگونه صفحه موبایل بزرگ تر می شود. اما تصاویر از آن حكایت می كند كه نمایشگر دستگاه بزرگ تر می شود و لبه دور نمایشگر هم اندكی تغییر می كند. ازاین رو نمایشگر انعطاف پذیر محافظت شده باقی می ماند.
احتمال دارد در این طرح از نوعی مكانیسم ریلی برای محافظت از نمایشگر انعطاف پذیر استفاده گردد. یكی از خصوصیت های این طرح هم وجود سوراخ دوربین است كه در وسط نمایشگر قرار گرفته است. دوربین پشتی هم در گوشه سمت راست قرار دارد كه با عنایت به قابلیت بزرگ تر شدن نمایشگر هم معقولانه به نظر می آید. در این حق امتیاز مشخص نشده در موبایل چند دوربین وجود دارد. البته وب سایت LetsGoDigital رندرهایی سه بعدی از موبایل را منتشر نموده است.

1398/04/25
15:25:16
5.0 / 5
4516
تگهای مطلب: تولید , دوربین , سامسونگ , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب