رئیس سازمان فضایی خبر داد:

ایران در صدر كشورهای غرب آسیا در تولید علم فضا

ایران در صدر كشورهای غرب آسیا در تولید علم فضا عصر لینك: رئیس سازمان فضایی ایران اظهار داشت: برمبنای نظام رتبه بندی پژوهشی دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی، ایران در صدر رتبه بندی كشورهای غرب آسیا در تولید علم فضا قرار گرفته است.


به گزارش عصر لینك به نقل از مهر، مرتضی براری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: وقتی به جدول رتبه بندی سایمگو ۲۰۱۸ (نظام رتبه بندی پژوهشی دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی) و جایگاه ایران در رتبه نخست آن نگاه می كنم، شوق و غروری وصف ناشدنی وجودم را فرا می گیرد. وی افزود: تلاش و همت دانشمندان و متخصصان هوافضای كشور باز هم ایران را در صدر رتبه بندی كشورهای غرب آسیا قرار داد كه واقعاً جای مباهات دارد.
رئیس سازمان فضایی ایران اشاره كرد: این مساله وظیفه و مسئولیت ما را چند برابر سنگین تر می كند و تمام توان خودمان را به كار خواهیم گرفت تا این دانش و تخصص را در راه توسعه زیرساخت های فضایی هدایت نماییم و با استفاده از این اقتدار علمی، علاوه بر سربلندی میهن اسلامی مان، موجب رونق و ایجاد اقتدار اقتصادی در عرصه فضایی كشور شویم. بگفته براری، این رتبه بندی توسط سایمگو (نظام رتبه بندی پژوهشی دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی) برای سال ۲۰۱۸ انتشار یافته است.


منبع:

1398/04/09
01:13:12
5.0 / 5
4584
تگهای مطلب: اقتصاد , تولید , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب