ناگفته های قاب گوشی درباره شخصیت كاربران!

ناگفته های قاب گوشی درباره شخصیت كاربران! به گزارش عصر لینك نتایج تحقیقات جدید نشان داده است خیلی از كاربرانی كه برای گوشیهای هوشمند خود قاب نمی خرند، تلاش دارند نشان بدهند كه پولدارند این در حالیست كه روانشناسان نظر دیگری در این مورد دارند.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، خیلی از كاربران گوشیهای هوشمند تمایل دارند نخستین كاری كه پس از خریداری موبایل انجام می دهند، یك قاب و كیس مناسب برای آن تهیه كنند تا علاوه بر افزودن جوانب زیبایی شناسی، باعث افزایش ایمنی گوشی خود هم شوند.
حالا تازه ترین گزارش های انتشار یافته در وب سایت زد دی نت كه نتایج تحقیقات و نظرسنجی های كارشناسان و روانشناسان فعال در حوزه های مربوطه بوده است، نشان داده است آن دسته از كاربرانی كه علاقه ای به انداختن یك قاب یا كیس برای گوشی خود ندارند، معمولاً از لحاظ مالی نسبت به سایر كاربران ثروتمندتر بوده و بنابراین هم قصد دارند با استفاده نكردن از قاب گوشی، برتری نسبی خویش را به سایرین نمایش بدهند و مدعی شوند كه در صورت ضربه خوردن به دستگاه، گرفتار نگرانی نخواهند شد و آنقدر استطاعت مالی دارند كه بلافاصله آنرا با یك دستگاه جدید جایگزین كنند.
این در حالیست كه برخی دیگر از روانشناسان با انجام تحقیقات گسترده اعتقاد دارند كه استفاده نكردن از قاب گوشی می تواند نشان دهنده سبك زندگی و طرز فكر افراد باشد. به عبارتی دیگر، كاربرانی كه از قاب برای گوشیهای خود استفاده نمی كنند، طرز تفكر و نگرش آنها به زندگی بگونه ای است كه می خواهند تنها از لحظه حال لذت ببرند و توجهی به اتفاقات و پیشامدهای احتمالی آینده نمی كنند.
اما نظرسنجی های گوناگونی كه در كشورهای مختلف جهان صورت گرفته است از آن حكایت می كند كه خیل عظیمی از كاربران بویژه كاربران خانم، تنها به علل زیبایی شناسی و ایجاد تنوع و همینطور ست كردن با لباس خود و نمایش به روز بودن خود، از قاب گوشی استفاده می نمایند.



1398/03/14
15:29:50
5.0 / 5
4517
تگهای مطلب: كاربر , موبایل , هوشمند , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب