چاره مشكل دانلود اپلیكیشن های اندرویدی از پلی استور

چاره مشكل دانلود اپلیكیشن های اندرویدی از پلی استور به گزارش عصر لینك اگر شما هم با مشكل خیلی از كاربران گوشیهای اندرویدی به هنگام دانلود اپلیكیشن های موجود در فروشگاه گوگل پلی استور روبرو هستید، قادر خواهید بود با رجوع به تنظیمات گوشی این مشكل را برطرف كنید.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، بدون شك خیلی از كاربران گوشیهای هوشمند اندرویدی به هنگام دانلود اپلیكیشن موردنظر خود در فروشگاه آنلاین و اینترنتی گوگل پلی استور با صحنه Download pending رو به رو شده اند كه پس از ساعت ها انتظار هم از بین نمی رود و تغییر وضعیت نمی دهد. در این مواقع خیلی از آنها گوشی خویش را خاموش می كنند، اینترنت خویش را ریست می كنند و بسیاری دیگر از كارهای سفارش شده از جانب سایر كاربران را انجام می دهند كه متأسفانه در خیلی از موارد این مشكل برطرف نمی گردد و در نهایت باعث می شود كاربران از دانلود اپلیكیشن موردنظر خود صرف نظر كنند.
حالا كارشناسان فعال در حوزه فناوری در وب سایت innovative به كاربران سفارش كرده اند كه در صورت مواجهه با چنین مشكلی، به تنظیمات (setting) گوشی خود مراجعه نموده و در بخش اپلیكیشن ها (Apps) به قسمت All رفته و بر روی گوگل پلی استور (Google Play Store) كلیك كنند. با ورود به بخش حافظه ذخیره سازی این اپلیكیشن ( storage)، بر روی Clear Data و Clear Cache ضربه بزنند تا پس از خروج، بتوانند وضعیت دانلود اپلیكیشن های خود در پلی استور را از حالت pending درآورده و به راحتی برنامه های اندرویدی موردنظر خویش را دانلود و نصب كنند.
این مشكل در صورتیكه كاربران به صورت دقیق تمامی مراحل ذكر شده در بالا را طی كرده و انجام دهند، برطرف خواهد شد.1398/03/11
15:46:43
5.0 / 5
4465
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب