اپلیكیشن آموزش سلامت طراحی و تولید شد

اپلیكیشن آموزش سلامت طراحی و تولید شد به گزارش عصر لینك محققان یكی از شركت های دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی نرم افزاری را برای حوزه آموزش سلامت تولید كرد.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، مرتضی ستار، مجری طرح با اشاره به طراحی و عرضه اپلیكشن آموزشی، اظهار داشت: اپلیكیشن تولید شده در حوزه آموزش سلامت و در محیط های اندروید و IOS قابل اجرا می باشد و شامل بخش های مختلف همچون "دانشكده مجازی"، "خدمات پزشكی"، "آزمون"، "فروشگاه آنلاین"، "آموزش سلامت عمومی و خصوصی"، "دوره های بازآموزی پزشكان و پرستاران" و "دوره ضمن خدمت" می شود.
وی با اشاره به سابقه ۱۵ ساله شركت در حوزه آموزش الكترونیك و كار با دانشگاه ها اظهار نمود: طی این مدت به یك سامانه آموزشی تحت موبایل احساس نیاز می كردیم، البته در این عرصه سامانه هایی بودند كه همه تحت وب و ویندوز كار می كردند، بنابراین بر مبنای تجربه، این طرح را با محتوای داخلی نوشتیم كه در حال توسعه و به روز رسانی است.
مجری طرح درباره بازار هدف این محصول دانش بنیان تصریح كرد: این اپلیكیشن الان در حوزه سلامت فعالیت می كند، اما ساختار آن قابل تغییر و بازار آن قابل توسعه است؛ هم اكنون رایزنی هایی با سازمان فنی و حرفه ای، دانشگاه شهید بهشتی و شركت های نفت و پتروشیمی انجام داده ایم كه برای هر كدام از آنها آیكون های این اپلیكیشن قابل طراحی و تغییر است.
ستار افزود: یكی از آیكون های این محصول دانش بنیان، آموزش نسخه خوانی است كه مردم عادی هم می توانند این دوره ها را بگذرانند و نسخه خوان شوند و نیاز نیست حتما داروساز باشند.
وی با اشاره به اینكه در مرحله نمونه سازی این محصول از تسهیلات قرض الحسنه صندوق نوآوری و شكوفایی بهره مند شده است، خاطرنشان كرد: این نرم افزار به سمت "گیم لرنینگ" (بازی های آموزشی) توسعه خواهد یافت تا از راه بازی، آموزش های لازم عرضه شود.
ستار همینطور اظهار نمود: طبق پیشبینی ها و چشم انداز شركت، این اپلیكیشن و سامانه آموزشی، قابلیت استفاده برای خانواده های دارای بیماری خاص و همچون اوتیسم را هم دارد.
منبع:

1398/03/09
14:27:36
5.0 / 5
4446
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب