انتقاد شدید وزیر ارتباطات از برخی مسئولین استان كرمان:

چرا پروژه ۴۵ روزه باید در كرمان ۲ ساله اجرا شود؟، انتقاد شدید وزیر ارتباطات از شهرداری كرمان

چرا پروژه ۴۵ روزه باید در كرمان ۲ ساله اجرا شود؟، انتقاد شدید وزیر ارتباطات از شهرداری كرمان به گزارش عصر لینك وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه باید ظرف دو هفته شهرداری كرمان همكاری لازم جهت نصب سایت های اپراتور تلفن ها همراه را فراهم آورد اظهار نمود: اگر شهرداری در این بازه زمانی همكاری لازم را انجام نداد؛ وظیفه دارید همه سایت هایی كه مقرر است در كرمان نصب شود، را جمع آوری كنید. ۲۰ سایت 4G در كرمان آورده ایم متأسفانه هنوز در انبارها بوده این درحالیست كه سایر استان ها به دنبال چنین امكاناتی هستند و باید این ۲۰ سایت تا آخر شهریورماه اجرا شوند.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، "محمدجواد آذری جهرمی" عصر امروز ۱۲ اردیبهشت ماه در جلسه بررسی وضعیت زیرساخت های ارتباطی استان كرمان با تأیید اینكه لینك های شهری و جاده ای استان كرمان در بعضی موارد مشكل دارد، اظهار داشت: ما كه در تهران هستیم اما با این مشكلات آشنا هستیم اما گویا برخی در درون استان از این مشكلات آگاهی و خبری ندارند!!

وی اتصال شبكه انتقال استان كرمان را وصله پینه ای دانست، افزود: به نظر می آید كه شبكه انتقال استان كرمان از وضعیت مناسبی برخوردار نیست و اگر یك شبكه شهر گرفتار مشكل و قطعی گردد، همه دستگاه ها گرفتار مشكل خواهند شد كه برازنده این استان و جمهوری اسلامی نیست.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه كرد: شبكه فیبر نوری استان كرمان باید اصلاح گردد. بایستی هر شهر به صورت مستقل حداقل به دو فیبر نوری مجهز باشد.

وی با بیان این مطلب كه اجرای ۳۷۰ كیلومتر فیبر نوری برای كرمان ابلاغ گردیده است، عنوان كرد: اتصال بین استان ها وظیفه زیرساخت هاست و داخل استان و شهرها برعهده مخابرات است، اجرای فیبر نوری وظیفه بخش خصوصی نیست و نباید تكلیف خویش را بر دوش بخش خصوصی بیندازید؛ اگر پول ندارید دلیلی نمی گردد وظیفه خودتان را بر دوش دیگری بیندازید.

آذری جهرمی با انتقاد شدید از اینكه در استان كرمان اجرای یك پروژه ۲۸ كیلومتری فیبرنوری (مسیر كرمان به ماهان) ۲ سال به طول می انجامد اظهار نمود: واقعاً نمی فهمم كه اجرای پروژه ای كه بر عهده دولت می باشد را باید بخش خصوصی انجام دهد؟ این وظیفه حاكمیت است. اگر بخش خصوصی فردا اظهار داشت كه فیبرم را جمع می كنم چه كار خواهید كرد؟ پروژه ای كه می توان در ۴۵ روز اجرا كرد چرا باید ۲ ساله، اجرایی شود؟

وی با تاكید بر آنكه در شهریورماه باید شبكه انتقال استان كرمان از راه سینا (گروه گسترش ارتباطات و فناوری اطلاعات سینا، بعنوان هلدینگ تخصصی فاو) بالا آید، اظهار نمود: انتقال استان كرمان مشكل دارد و شاخص های كیفی در كرمان پایین هستند، بنابراین باید مشكل انتقال در استان كرمان حل شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتقاد از عرضه آمار متناقض در این نشست از جانب مدیران استانی بیان كرد: باید گزارش دقیقی به بنده داده شود كه اگر تا شهریور ماه همه این پروژه ها اعمال شود به كجا خواهید رسید؟ باید نیازهای همراه اول و ایرانسل را تأمین كنید و نیاز دسترسی را به بنده اطلاع دهید.

آذری جهرمی با اشاره به اینكه باید ظرف دو هفته شهرداری كرمان همكاری لازم جهت نصب سایت های اپراتور تلفن ها همراه را فراهم آورد اظهار نمود: اگر شهرداری در این بازه زمانی همكاری لازم را انجام نداد؛ وظیفه دارید همه سایت هایی كه مقرر است در كرمان نصب شود، را جمع آوری كنید. ۲۰ سایت 4G در كرمان آورده ایم متأسفانه هنوز در انبارها بوده این درحالیست كه سایر استان ها به دنبال چنین امكاناتی هستند و باید این ۲۰ سایت تا آخر شهریورماه اجرا شوند.

1398/02/13
12:20:26
5.0 / 5
4602
تگهای مطلب: اپراتور , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب