افشای همكاری كارمندان ارشد مایكروسافت و آمازون با حلقه فساداخلاقی

افشای همكاری كارمندان ارشد مایكروسافت و آمازون با حلقه فساداخلاقی عصر لینك: تعداد زیادی از كاركنان دو شركت آمازون و مایكروسافت با گروه های تبهكار سازمان دهنده محافل فساد اخلاقی در سیاتل آمریكا همكاری داشته اند.به گزارش عصر لینك به نقل از تك تایمز، تعدادی از این افراد با ارسال صدها ایمیل از خدمات غیراخلاقی عرضه شده توسط اعضای این محافل بهره برده و حتی برخی كاركنان دو شركت فناوری یادشده در زمینه كنترل مراكز فساد با قاچاقچیان انسان و به خصوص زنان آسیایی به داخل آمریكا همكاری داشته اند.
سیاتل یكی از مراكز مهم فعالیت شركت های فناوری آمریكاست و البته برخی باندهای خلافكار فعال در زمینه های گوناگون در این شهر فعالیت دارند كه همچون آنها می توان به گروه های قاچاق انسان به داخل ایالات متحده اشاره نمود.
بر اساس ایمیل هایی كه نخستین بار توسط نیوز ویك افشا شد، كاركنان ارشد این دو شركت در فاصله سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ در این زمینه فعال بوده اند. تعداد حساب های كاربری مورد استفاده در مایكروسافت در این زمینه ۶۷ مورد و در شركت آمازون ۶۳ مورد بوده است. این رسوایی محدود به مایكروسافت و آمازون نبوده و در مورد كاركنان شركت های دیگری مانند اوراكل، بوئینگ، تی – موبایل و برخی شركت های محلی فناوری هم رخ داده است.
آمازون و مایكروسافت با صدور اطلاعیه های جداگانه ضمن اعلام همكاری با مقامات قضایی و پلیس برای رسیدگی به این پرونده از احتمال اخراج كاركنان متخلف خود اطلاع داده اند.

1396/10/08
21:26:38
5.0 / 5
4758
تگهای مطلب: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب