ثبت نام آغازین جشنواره تارنماهای ایرانشناسی تمدید گردید

ثبت نام آغازین جشنواره تارنماهای ایرانشناسی تمدید گردید عصر لینك: زمان ثبت نام در اولین جشنواره تارنماهای ایرانشناسی تا ۳۰ دی ماه تمدید گردید.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، به دلیل استقبال و درخواست مالكان تارنماهای ایرانشناسی به شركت در اولین جشنواره تارنماهای ایرانشناسی، زمان ثبت نام در این جشنواره تا تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۳۹۷ تمدید گردید.
این جشنواره شناسایی مطلوبترین وبگاه ها در زمینه مطالعات ایرانشناسی، از نظر شاخص های سنجش وب را هدف قرار داده و تلاشی در امتداد رقابت صاحبان تارنماها و گردآوری تجربه های آنان و ارتقای سطح كیفیشان در مجامع داخلی است.
برمبنای اعلام روابط عمومی بنیاد ایرانشناسی، با برگزاری این جشنواره فضایی فراهم میگردد تا مالكان حقیقی و حقوقی و باز حامیان صفحات وب كه دامنه فعالیتشان در حوزه شناخت ایران و مسائل مربوط به آن است، در یك گردهمایی كشوری به گرد هم آیند و نظرات، اطلاعات و احتیاجات اطلاعاتی خودرا با یكدیگر به اشتراك گذارند.
علاقه مندان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر و ثبت تارنمای خود به سامانه ثبت نام جشنواره در پایگاه اینترنتی بنیاد ایرانشناسی به آدرس WWW.IRANOLOGY.IR بازگشت كنند.1397/09/27
15:10:19
5.0 / 5
4533
تگهای مطلب: اینترنت , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب