بیت كوین به كجا می رود؟

بیت كوین به كجا می رود؟ عصر لینك: سرنوشت ارز دیجیتال بیت كوین در ماه های گذشته بویژه نوامبر سال جاری میلادی به سمت و سوی نامعلوم و مایوس كننده ای پیش رفته است و همین امر سبب سردرگمی خیلی از سرمایه گذاران شده است.به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، بیت كوین كه یكی از معروف ترین ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده در جهان شمرده می شود، در ماه های گذشته بویژه نوامبر سال جاری میلادی با كاهش شدیدی در ارزش خود در مقابل دلار مواجه گردید به گونه ای كه خیلی از تحلیلگران از آن به عنوان سقوط آزاد بیت كوین نام می برند و آنرا بزرگترین كاهش ارزش بیت كوین از آوریل سال ۲۰۱۱ میلادی تابحال نامیده اند.

نوامبر ۲۰۱۸ بدون شك هیچ گاه از یاد سرمایه گذاران و معامله گران بیت كوین نخواهد رفت چراكه این ارز دیجیتال در ماه گذشته میلادی با یك سقوط بی سابقه مواجه گردید و معاملات نوامبر را با ۳۷ درصد افت و كاهش به اختتام رسانید.

ارزش بیت كوین در حالی به زیر چهار هزار دلار سقوط كرد كه در ماه پیش از آن بالای شش هزار دلار بود و خیلی از كارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه بازار ارزهای دیجیتال باز برآورد كرده بودند كه ارزش آن تا ۱۵ هزار دلار باز خواهد رسید.

هرچند كه بیت كوین باز هم از كانال سه هزار دلاری خارج شد و الان در چهار هزار و ۱۰۰ دلار معامله میگردد اما سقوط و كاهش شدید و ناگهانی در ارزش آن سبب شد تحلیلگران با ترس و واهمه بیشتری به معامله و سرمایه گذاری در این ارزهای دیجیتال دست بزنند و همین امر باز براورد میگردد خود موجب كاهش قابل توجه در ارزش بیت كوین خواهد شد.

البته بیت كوین تنها ارز دیجیتالی نیست كه گرفتار كاهش ارزش شده بلكه اكس آرپی، دومین ارز دیجیتال جهان باز ۱۸ درصد در ماه نوامبر و اتروم هم ۴۳ درصد از ارزش خودرا در این ماه از دست داد. هنوز مشخص نیست كه دقیقا چه اتفاقاتی در بازار ارزهای دیجیتال رخ داد كه ماه نوامبر شاهد سقوط این چنینی و بی سابقه در ارزش ارزهای رمزپایه شد اما همانطور كه پیشتر باز گفته شده بود ارزهای دیجیتال كه هم اكنون تنها حالت سرمایه گذاری و دارایی دارند، تبدیل به ابزاری كاربردی برای پرداخت های میان بانكی و مالی خواهند شد. بدین سبب گفته میگردد همین امر سبب كاهش ارزش بیت كوین و از بین رفتن حباب آن در طولانی مدت خواهد شد.

قیمت بیت كوین كه در سال های اولیه معرفی و عرضه آن كمتر از چند دلار بود، در دسامبر پارسال به مرز ۲۰ هزار دلار باز رسید و مورد توجه خیلی از معامله گران و سرمایه گذاران در جهان واقع شد و خیل عظیمی از افراد باز توانستند با استخراج و خریداری این ارز دیجیتال رمزپایه به ثروت كلانی دست یابند.


1397/09/12
14:19:39
4838
5.0 / 5
این پست عصر لینک را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب