در بودجه ۹۷؛

اعتبارات متفرقه وزارت ارتباطات كاهش یافت

اعتبارات متفرقه وزارت ارتباطات كاهش یافت به گزارش عصر لینك برمبنای لایحه بودجه سال ۹۷ كه در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی می باشد، اعتبارات متفرقه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات كاهش و حدود ۹۰ درصد آنها ردیف برنامه ای گرفتند.


به گزارش عصر لینك به نقل از مهر، اعتبارات متفرقه مربوط به بودجه سال ۹۶ وزارت ارتباطات كه حدود ۸ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان بوده، در لایحه پیشنهادی بودجه ۹۷ به حدود ۸۰۰ میلیارد تومان رسیده و برای این برنامه ها، اعتبارات برنامه ای درنظر گرفته شده است. برآوردها نشان داده است كه اعتبارات متفرقه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای هزینه كرد توسعه زیرساختها و هم اعتبارات متفرقه سازمان تنظیم مقررات و سازمان فضایی در لایحه بودجه سال ۹۷ به جداول ۷ و ۱۰ ماده واحده انتقال یافته است. براین اساس حدود ۹۰ درصد برنامه های متفرقه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شركتهای تابعه آن، در سال ۹۷ ردیف بودجه می گیرند.

این لایحه نشان داده است كه تولید و توسعه زیرساختهای خدمات دولت هوشمند و تولید محتوای بومی، ارتقای توانمندیهای فنی دفاتر خدمات ارتباطی، اجرای وظایف صیانتی در حوزه فناوری اطلاعات، توسعه متوازن شبكه ملی اطلاعات، تكمیل زیرساختهای مدیریتی منابع این بخش، توسعه زیرساختهای خدمات پایه پستی و فناوری های نوین این بخش، توسعه زیرساختهای اقتصاد دانش بنیان و حمایت از تولیدات بومی و هم توسعه متوازن خدمات زیربنایی در مناطق روستایی و محروم امسال ردیف بودجه می گیرند. در همین حال در این لایحه به هزینه های فعالیت سازمان فضایی و هم توسعه زیرساختها و خدمات كاربردی فضایی هم ردیف بودجه اختصاص یافته است. مبحث حق السهم سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم كه در ردیف اعتبارات متفرقه بود به جداول بودجه راه یافته است.
 

1396/10/02
18:09:51
5.0 / 5
4791
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب