برنامه های شصت و چهار بیتی اندرویدی

برنامه های شصت و چهار بیتی اندرویدی به گزارش عصر لینك گوگل از زمان عرضه نسخه لیلی پاپ سیستم عامل اندروید در سال ۲۰۱۵ از برنامه های ۶۴ بیتی بر روی گوشی های هوشمند پشتیبانی می كند، اما حالا ۶۴ بیتی شدن این برنامه ها به یك اجبار تبدیل شده است.به گزارش عصر لینك به نقل از انگجت، گوگل به طور رسمی اعلام نموده كه از آگوست سال ۲۰۱۹ تمامی برنامه های اندرویدی باید از كد ۶۴ بیتی پشتیبانی كنند.
این امر به مفهوم خداحافظی گوگل با برنامه های ۳۲ بیتی نیست، اما نشان داده است كه گوگل می خواهد با این تغییر بر توان پردازش و امكانات قابل دسترس با استفاده از برنامه های اندرویدی بیفزاید.
گوگل قبلا اعلام نموده بود كه در آینده به دنبال پشتیبانی صرف از برنامه های ۶۴ بیتی در سیستم عامل اندروید است، اما هنوز زمان خداحافظی با برنامه های ۳۲ بیتی را اعلام نكرده است.
تغییرات برنامه نویسی در برنامه های اندرویدی محدود به مورد اعلام شده بالا نیستند. بنا بر اعلام گوگل از آگوست سال ۲۰۱۸ برنامه های جدید اندرویدی باید با رابط كاربری برنامه نویسی نسخه Oreo اندروید سازگار شوند. به احتمال زیاد گوگل همزمان با آغاز سال ۲۰۱۸ تغییرات تازه دیگری را هم برای برنامه نویسی در محیط اندروید اعلام خواهد نمود. اپل در این زمینه پیشروتر از گوگل بوده است. این شركت پشتیبانی از برنامه های ۳۲ بیتی در iOS را از شهریور ماه گذشته متوقف كرد و پشتیبانی از كد ۶۴ بیتی را برای برنامه های iOS از فوریه سال ۲۰۱۵ الزامی نمود.
 

1396/09/29
20:18:07
5.0 / 5
5156
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب