روسیه اولین كشور جهان در استفاده از سیستم پرداخت هوشمند با تلفن همراه!

روسیه اولین كشور جهان در استفاده از سیستم پرداخت هوشمند با تلفن همراه! عصر لینك: روسیه جایگاه اول جهان را در استفاده از سیستم پرداخت اندروید به خود اختصاص داد.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا از ودوموستی، یكاترینا پتلینا، مدیركل شبكه مالی ویزا( visa card) در روسیه اظهار داشت: كاربران روسی بیشترین تراكنش پرداختی را با سیستم اندروید در جهان دارند، همینطور روسیه جایگاه دوم را در استفاده از اپل پی بعد از آمریكا دارد و بریتانیا در مكان سوم استفاده از این فن آوری قرار دارد.
به گفته وی، تقریبا تمامی پایانه های پرداختی در سراسر روسیه بدون تماس كارت هستند و امكان استفاده از تلفن همراه و ساعت هوشمند را در پرداخت دارند اما در آمریكا برای یافتن چنین پایانه های پرداختی باید در مغازه ها جست وجو كنید.
استفاده به موقع از فن آوری های جدید و تسریع در فراهم كردن زیرساختهای لازم، سبب شده كه روسیه با شتابی خیره كننده مسیر هماهنگ سازی با پرداخت های امن را بپیماید و از خیلی از كشورهای جهان فاصله بگیرد.
پرداخت های اپل پی و اندروید پی بگونه ای است كه دارندگان كارتهای ویزا و مستركارت به راحتی و مجانی كارتهای اعتباری خویش را به تلفن و ساعت هوشمند خود متصل می كنند و در هنگام پرداخت بصورت اتصال بدون تماس در فضایی كاملا امن تراكنش مالی را انجام می دهند كه خطر دسترسی به اطلاعات كارت مالی مشتری را به حداقل می رساند.
براساس آمار موجود بیشتر از نیمی از پرداخت های روزانه در مسكو با استفاده از تلفن های همراه با استفاده از سیستم اپل پی و اندروید پی انجام می گردد.1396/09/16
16:16:00
5.0 / 5
4774
تگهای مطلب: هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب