مسواك هوشمند برای سلامت دندان كاربران

مسواك هوشمند برای سلامت دندان كاربران به گزارش عصر لینك یك شركت به عنوان سازنده اولین مسواك هوشمند برقی در جهان، مدعی شده است كه استفاده از این محصول، بهداشت و زیبایی دندان ها را برای كاربران به ارمغان خواهد آورد.به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت theverge، امروزه كه اخبار جدیدی از گوشه و كنار جهان درباره تكنولوژی های برتر و گجت های هوشمند كه به هوش مصنوعی مجهز هستند، می شنویم، خبر یك مسواك هوشمند برقی می تواند خبری متفاوت برای خیلی از مردم باشد.

شركت كولیبری (Kolibree) كه جدیدترین محصول خود، مسواك هوشمند برقی موسوم به آرا (Ara) را اخیرا معرفی و رونمایی كرده است، مدعی شده است كه كاربران قادر خواهند بود با بهره مندی از هوش مصنوعی بكار برده شده در این مسواك، بهداشت دهان و دندان های خویش را به سادگی رعایت كرده و زیبایی را برای دندان های خود به ارمغان بیاورند.

این مسواك هوشمند كه به حسگرهای هوشمند مجهز است، در زمانیكه دندان های شما را شست وشو می دهد، قادر است همزمان به گوشی هوشمند شما اطلاعاتی درباره نحوه شست وشو و میزان بهداشت و سلامت دندان های شما را ارسال كرده و عرضه دهد. این اطلاعات توسط هوش مصنوعی بكاربرده شده در این مسواك تحلیل و آنالیز شده و هر هفته پیشنهادهایی برای ارتقای بهداشت و سلامت دندان ها را به صورت عرضه الگوریتم به كاربران با استفاده از ارسال یك پیام یا ایمیل عرضه می دهد.

استفاده از این مسواك هوشمند و برقی به مدت 2 دقیقه طول كشیده و باید حداقل روزی دو بار این كار را تكرار كنید. شاید اختصاص دادن این مدت زمان در طول روز برای بسیاری تعجب برانگیز یا زیاد باشد، اما طبق تحقیقات صورت گرفته، در صورتی كه مدت زمانی كمتر از این به بهداشت دهان و مسواك زدن دندان ها اختصاص داده شود، كاربران و مردم به حفره های دندانی دچار می شوند.

این محصول می تواند كمك شایانی به آن دسته از كاربرانی كه می خواهند كودك خویش را به مسواك زدن عادت دهند، داشته باشد و برای بسیاری دیگر از كاربرانی كه به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت می دهند، بسیار مفید و كاربردی به شمار بیاید.

هم اكنون مسواك هوشمند آرا به صورت پیش سفارش با قیمت 80 دلار برای عموم مردم قابل دسترسی بوده و به هنگام عرضه به بازار هم به قیمت آن 130 دلار به فروش خواهد رسید. 

1396/09/06
23:21:36
5.0 / 5
5114
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب