نسل جدید اینترنت ۵G در عمان

نسل جدید اینترنت ۵G در عمان به گزارش عصر لینك عمان تل با همكاری اریكسون موفق به اجرای آزمایشی نسل جدید و پرسرعت اینترنت ۵G در مسقط، پایتخت عمان شدند.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت broadcastprome، از آنجائیكه اخبار نسل جدید اینترنت ۵G در گوشه و كنار جهان انتشار یافته و كاربران بسیاری هم در انتظار اجرای آن هستند، كشورهای زیادی با همكاری اپراتورهای اینترنت در جهان درصدد برقراری این نسل جدید از اینترنت هستند.

كشور عمان با همكاری اریكسون اقدام به برقراری موقت و آزمایشی نسل جدید اینترنت ۵G در یك محیط واقعی كرده و خصوصیت ها و قابلیت های مختلف آن از جمله سرعت، آنتن دهی همراه و عكس العمل را در دفتر اصلی و مركزی عمان تل در مسقط آزمایش كردند.

طلال بن سعید المعمری - مدیر ارشد اجرایی شركت عمان تل - درباره برقراری نسل جدید اینترنت ۵G عنوان كرد: " واضح و بدیهی است كه آینده اینترنت در جهان از آنِ نسل جدید اینترنت ۵G است و ما درصدد معرفی و برقراری این نسل جدید اینترنت به مردم و كاربران اهل كشور عمان هستیم تا بتوانند با استفاده از فناوری و تكنولوژی مدرن، جدید و به روز جهان در زمینه اینترنت به تجارت و كارهای روزمره خود بپردازند ".

وی در ادامه اضافه كرد: "استفاده از فناوری های جدید نسل جدید اینترنت ۵G به طور قطع در حوزه های مختلف نظیر صنعت و معدن، كشاورزی و بخش های بهداشت و سلامت تاثیر خواهد گذاشت".

ووجیچ باجا – مدیر شركت اریكسون در حوزه همكاری های خلیج فارس – در این باره عنوان كرد: " همكاری های آتی ما با شركت عمان تل تعهد ما را در برقراری نسل جدید اینترنت ۵G استقامت خواهد بخشید و نقش ما را در اجرای این طرح در محیط واقعی پررنگ تر خواهد كرد".

اجرای آزمایشی نسل جدید اینترنت ۵G كه با همكاری شركت های مخابراتی و اپراتورهای عمان تل و اریكسون در مسقط صورت گرفته است، به منظور تولید بستری مناسب برای برقراری شبكه ارتباطی و اینترنتی ۵G در جهان از جمله كشور عمان انجام گرفته است. 

1396/08/30
19:25:43
5.0 / 5
5066
تگهای مطلب: اپراتور , اینترنت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب