با حكمی از سوی وزیر ارتباطات

انتصاب مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت

انتصاب مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت به گزارش عصر لینك وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حكمی صادق عباسی شاهكوه را به عنوان مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت كشور منصوب نمود.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، در متن حكم انتصاب صادق عباسی شاهكوه آمده است:
جناب آقای دكتر صادق عباسی شاهكوه، بنا به پیشنهاد هیئت مدیره، به استناد ماده (22) اساسنامه شركت ارتباطات زیرساخت و نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، به باعث این حكم جناب عالی را به مدت 2 سال به سمت"مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت" منصوب می كنم.
مقتضی است ضمن پیشبرد امور جاری و اجرای وظایف مصرح در اساسنامه آن شركت، سیاست ها و اهداف كلان وزارتخانه، مستخرج از برنامه های دولت دوازدهم، قانون برنامه ششم توسعه كشور، اسناد بالادستی بخصوص سیاست های كلی اقتصاد مقاومتی و مصوبات شورای عالی فضای مجازی، به شرح زیر در اولویت عمل قرار دهید:
-توسعه اقتصادی لایه هسته و توانا ساز شبكه ملی اطلاعات جهت تأمین پهنای باند مناسب و باكیفیت درسطح سه كشور برتر منطقه بارعایت سند الزامات شبكه ملی اطلاعات.
-پایش، بازنگری، بهینه سازی، ارتقاء كیفیت، امنیت و توسعه شبكه و عرضه سرویس های نوین متناسب با تقاضا با رعایت صیانت اجتماعی و فرهنگی و كاهش مدت زمان برقراری سرویس ها و رعایت سطح خدمات درخواستی مشتریان جهت تحقق اهداف شبكه ملی اطلاعات و دولت الكترونیك.
-تدوین و اجرای برنامه ریزی مدیریت بحران(DRP) و اهتمام جدی به اصول پدافند غیرعامل در طراحی شبكه و تولید خط ارتباطی رزرو.
-مدیریت هزینه ها و دارایی های شركت جهت افزایش بهره وری و تحقق هدف برنامه ششم توسعه كشور با رشد متوسط سالانه 5/6 درصدی بهره وری كل عوامل تولید (TFP).
-منطقی كردن تعرفه خدمات جهت افزایش حجم بازار مخابراتی كشور و تحقق هدف برنامه ششم توسعه كشور بارشد متوسط سالانه 4/19درصدی ارزش افزوده زیربخش مخابرات.
-رعایت اصول امنیت و حفظ حریم خصوصی و ملاك قراردادن"منشور حقوق شهروندی"در شركت بخصوص در مواجهه با مشتریان و مردم.
-آزادسازی فعالیت های شركت با حفظ حقوق حاكمیت و استفاده حداكثری از ظرفیت بخش خصوصی با اولویت واگذاری فعالیت ها به مردم و فراهم آوردن زمینه مشاركت هرچه بیشتر بخش خصوصی.
-ملحوظ كردن بررسی های اقتصادی، فنی، اجتماعی، فرهنگی و زیست محیطی در اجرای پروژه ها.
-ارتقای سلامت نظام اداری، شفافیت مالی، بهبود دسترسی همگانی به اطلاعات، فراهم آوردن فرصت برابر، حفاظت از اموال دولتی و معیار قراردادن قانون در همه امور.
-ایجاد شركتی استراتژیك محور و نوسازی ساختاری و مدیریتی و ارتقای فرهنگ سازمانی آن و تحقق و هوشمندسازی و اعمال اصل شایسته سالاری و بكارگیری هرچه بیشتر جوانان، زنان و شهروندان از اقوام و مذاهب در سطوح مدیریتی و كارشناسی.
امیداست با اتكال به قادر متعال در چارچوب اساسنامه شركت و سیاست های كلی نظام در جهت سیاست های این وزارت و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق و مؤید باشید.
به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، صادق عباسی شاهكوه دارای مدرك تحصیلی دكترای مخابرات- شبكه های نوری است و پیش از این معاون بررسی های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و مقررات رادیویی بوده است. وی كارشناسی ارشد مهندسی برق-مخابرات را از دانشگاه شریف دریافت كرده و در سوابق شغلی ایشان آمده است:
-رییس پژوهشكده فناوری ارتباطات در مركز تحقیقات مخابرات ایران از مرداد 1391 تا دی 1392
- پژوهشگر و مجری پروژه در مركز تحقیقات مخابرات ایران از اردیبهشت 1390 تا تیر 1391
- معاون فنی و امور بین الملل / رییس مركز امور بین الملل و مهندسی ارتباطات در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از فروردین 1387 تا فروردین 1390
- مدیرگروه پژوهشی مخابرات نوری در مركز تحقیقات مخابرات ایران از تیر 1386 تا خرداد 1387
- معاون اداره كل طرح و مهندسی انتقال در شركت ارتباطات زیرساخت از فرودین 1384 تا خرداد 1386
- كارشناس حوزه معاونت توسعه و مهندسی در شركت مخابرات ایران از آذر 1382 تا خرداد 1383
- كارشناس مسوول طراحی سیستم های فیبر نوری در شركت ارتباطات زیرساخت از تیر 1383 تا اسفند 1383
- كارشناس ارزیابی و تجزیه و تحلیل شبكه مایكروویو كشور در شركت مخابرات ایران از آبان 1372 تا اسفند 1377


 

1396/08/27
22:24:10
5.0 / 5
4903
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب