با ابزار یادگیری ماشینی؛

اینستاگرام لایك و فالوئرهای جعلی را پاك می كند

اینستاگرام لایك و فالوئرهای جعلی را پاك می كند عصر لینك: اینستاگرام لایك، فالوئر و كامنت های جعلی در حساب های كاربران خویش را حذف می كند. این شبكه اجتماعی از ابزارهای یادگیری ماشینی حساب های كاربری با لایك و فالوئر جعلی را حذف می كند.به گزارش عصر لینك به نقل از ان بی سی نیوز، اینستاگرام اعلام نموده فرایند حذف لایك ها، فالوئرها و كامنت های جعلی را آغاز نموده است.
حساب های كاربری با استفاده از اپلیكیشن های مختلف لایك، فالوور و كامنت های جعلی را به كار می گیرند تا محبوبیت خودرا به صورت غیر واقعی زیاد نشان دهند.
اینستاگرام پیام هشداری برای افرادی می فرستد كه از این اپلیكیشن ها استفاده می نمایند تا مشخص شود فعالیت های جعلی آنها در اینستاگرام حذف گردیده است. این درحالی است كه شبكه اشتراك گذاری عكس از كاربران خود می خواهد پسوردهای خودرا كه با این اپلیكیشن ها اشتراك گذاشته اند، تغییر دهند. بدین سان امنیت اطلاعات حساب های كاربری حفظ خواهد شد.
درهمین راستا اینستاگرام در یك پست وبلاگی اعلام نمود: ما ابزارهای ماشین یادگیری ساخته ایم كه به ما كمك می نماید حساب های كاربری را شناسایی نماییم كه از این خدمات استفاده می نمایند. فعالیت های غیر واقعی آنان حذف خواهد شد. این نوع رفتار قابل قبول نیست و اپلیكیشن های طرف سومی كه لایك ها، فالوئر و كامنت های جعلی تولید می كنند، قوانین این پلت فرم را زیر پا می گذارند.

1397/08/29
14:57:16
4521
5.0 / 5
این پست عصر لینک را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب