استراتژی جدید فیسبوك در احیای نام و آوازه خود

استراتژی جدید فیسبوك در احیای نام و آوازه خود عصر لینك: فیسبوك مدت هاست كه بر روی عرضه یك نمایشگر هوشمند بر روی محصولاتی نظیر اسپیكر هوشمند اكودات آمازون كار می كند و حالا به نظر می آید در آینده ای نزدیك می خواهد این نمایشگر هوشمند اختصاصی را معرفی نماید.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت the star، گزارش های انتشار یافته از آن حكایت می كند كه شركت فیسبوك پس از رسوایی بزرگ كمبریج آنالتیكا كه باعث شد این شركت با مخالفت و اعتراضات گسترده ای در سراسر جهان مواجه شود، درصدد است تا بتواند باری دیگر محبوبیت خویش را در بین كاربران محصولات تكنولوژی افزایش داده و با معرفی محصولات جدید بتواند باعث خوش درخشیدن نام و آوازه خود در جهان شود.

حالا به نظر می آید كه فیسبوك در آینده ای نزدیك می خواهد با بهره گیری از فناوری تشخیص چهره نمایشگر جدیدی را به محصولاتی نظیر دستیارهای صوتی و اسپیكرهای هوشمند معرفی نماید تا كاربران بتوانند با برقراری تماس ویدیویی با استفاده از اپلیكیشن فیسبوك مسنجر از قابلیت های شگفت انگیز این محصول بهره مند شوند.
دو هفته بعد از آنكه وب سایت ها و رسانه های خبری بسیاری گزارش كردند كه شبكه اجتماعی فیسبوك با یك موسسه تحقیقاتی و مشاوره سیاسی انگلیسی تحت عنوان كمبریج آنالتیكا در انتشار اطلاعات شخصی و خصوصی كاربرانش همكاری داشته، مردم و منتقدان بسیاری فیسبوك را به خیانت در امانت و همكاری با نهادهای دولتی و تحقیقاتی و همینطور نقض حریم شخصی كاربران متهم كردند.
این شبكه اجتماعی به سرعت در آماج حملات شدید كاربران بسیاری در سراسر جهان قرار گرفت، به گونه ای كه تعداد كثیری از شركت ها و افراد معروف به بستن و غیرفعال كردن صفحات مجازی خود در فیسبوك اقدام نموده و استفاده از این شبكه اجتماعی را ننگی برای دنیای مجازی توصیف كرده اند.

1397/07/02
15:05:26
5.0 / 5
4675
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب