توسط اپراتور دوم صورت گرفت

عرضه اپلیكیشن مدیریت تلفن همراه كودكان

عرضه اپلیكیشن مدیریت تلفن همراه كودكان مجموعه اپلیكیشن «كودك من»، با هدف فراهم كردن امكان بهره مندی مناسب كودكان و نوجوانان از امكانات و فواید رسانه های دیجیتال، اینترنت و شبكه های اجتماعی و مدیریت والدین بر استفاده كودك از تلفن همراه، توسط اپراتور دوم به صورت مجانی در اختیار مشتركان قرار گرفت.به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، این مجموعه «كودك من» شامل اپلیكیشن راه انداز «كودك من» و اپلیكیشن «مدیریت كودك من» است. برنامه كاربردی «مدیریت كودك من» روی گوشی والدین و راه انداز «كودك من» روی گوشی كودك نصب می گردد. با نصب راه انداز «كودك من»، ظاهر صفحه نمایش گوشی تلفن همراه كودك به ظاهری كاملا كودكانه و جذاب تبدیل خواهد شد و با نصب اپلیكیشن «مدیریت كودك من»، والدین خواهند توانست نحوه استفاده كودك از تلفن همراه را در بستر اینترنت از طریق دور و با استفاده از گوشی تلفن همراه خود مدیریت كنند.
از جمله امكانات این برنامه می توان به تعریف فهرست مجاز مخاطبان كودك به منظور برقراری تماس، ارسال و دریافت پیامك، تعریف فهرست مجاز وب سایت ها برای كودك، نظارت بر برنامه های كاربردی نصب شده روی گوشی همراه كودك و امكان فعال یا غیرفعال كردن هر یك از آن ها، تعریف زمان بندی دلخواه جهت استفاده كودك از خدمات تماس، پیامك و اینترنت همراه، تعریف زمان بندی دلخواه جهت استفاده كودك از هر یك از برنامه های كاربردی و هم دریافت گزارش تماس ها، پیامك ها، وب سایت های بازدید شده و برنامه های كاربردی استفاده شده توسط كودك و همینطور تغییرات سیم كارت كودك اشاره كرد.
برای استفاده از این مجموعه باید سیم كارت های كودك و والدین، ایرانسلی یا ترابردشده به شبكه ایرانسل بوده و هر دو همزمان تحت مالكیت پدر یا مادر باشد. علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و دانلود این مجموعه و فایل راهنمای آن به وب سایت این اپراتور رجوع كنند. 

1396/08/17
18:18:36
4784
5.0 / 5
این پست عصر لینک را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب