چاره مشكل خروج ناگهانی اینستاگرام از دسترس كاربران

چاره مشكل خروج ناگهانی اینستاگرام از دسترس كاربران عصر لینك: شاید شما هم جزو آن دسته از كاربرانی باشید كه تجربه خروج ناگهانی و بدون دلیل اپلیكیشن اینستاگرام و قطع شدن دسترسی كاربر به آن را داشته و نمی دانستید باید چگونه دوباره وارد آن شوید.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت medium، اینستاگرام بعنوان یكی از محبوب ترین و پرطرفدارترین شبكه های اجتماعی، در ماه سپتامبر سال قبل ۲۰۱۷ میلادی به ركوردی بی سابقه در بین شبكه های اجتماعی دست یافت و آن هم جای دادن بیش از ۸۰۰ میلیون كاربر فعال در ماه بود.

كارشناسان و متخصصان فعال در حوزه فناوری و كامپیوتر به این دسته از كاربران شبكه اجتماعی اینستاگرام پیشنهاد كرده اند كه درصورت تجربه و مواجهه با چنین مشكلی، باید در وهله نخست، چند ساعت صبر كرده و گوشی خویش را یك بار خاموش و روشن (Restart) كنند و سپس وارد اپلیكیشن اینستاگرام شوند. اگر باز هم مشكل مذكور وجود داشت، سپس می توانند دو كار انجام دهند: یكی آنكه اپلیكیشن اینستاگرام خویش را حذف كرده و باری دیگر به دانلود و نصب آن اقدام نمایند.

یكی دیگر آنكه كاربر با رجوع به قسمت تنظیمات گوشی هوشمند خود، به بخش اپلیكیشن ها رفته و با یافتن برنامه اینستاگرام، برروی آن كلیك كرده و در قسمت حافظه (storage) آن به حذف حافظه نهانی این شبكه اجتماعی ( Clear Cache) اقدام نمایند.

به باور آن ها، این مشكل معمولا در مواقعی پیش می آید كه مدت زمان زیادی از استفاده آن ها از اینستاگرام و هم چنین دانلود حجم زیادی از فایل و اطلاعات اضافی و ناخواسته گذشته است و حافظه نهانی (cache) مربوط به اینستاگرام در گوشی پر شده است.

البته كاربران حتما به این مساله توجه ویژه داشته باشند كه پیش از پاك كردن اپلیكیشن اینستاگرام یا حذف حافظه پنهانی، پسورد و آدرس كاربری خویش را در اینستاگرام به یاد داشته باشند چراكه پس از انجام این اقدامات، اینستاگرام از تمامی اكانت های فعال و باز كاربران خارج می گردد و آنها دوباره باید با ورود و تایپ نام كاربری و گذرواژه، باری دیگر وارد حساب كاربری خود شوند.

اینستاگرام یكی از محبوب ترین شبكه های اجتماعی در بین كاربران فضای مجازی به حساب می آید كه در این میان، نسل جوان و نوجوان از آن استقبال بیش تری نسبت به سایر رده های سنی كرده اند.
1397/06/24
15:21:35
5.0 / 5
5350
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب