اچ تی سی هم چنان در سراشیبی نزول

اچ تی سی هم چنان در سراشیبی نزول عصر لینك: میزان فروش شركت چینی اچ تی سی نشان داده است كه این شركت به شدت در معرض خطر ورشكستگی و كاهش فروش قرار گرفته است.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت gsmarena، شركت اچ تی سی ( HTC) كه چند سال است در سراشیبی نزول و خطر ورشكستگی قرار گرفته است، حالا با عرضه گزارش مالی و میزان فروش آن در ماه اوت سال جاری ۲۰۱۸ میلادی، می توان به وضوح دریافت كه آمار فروش این شركت ۵۳ درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل كاهش یافته است.

كاهش ۵۳ درصدی فروش در ماه اوت به معنای كاهش ۴۵.۲ میلیون دلاری درآمد و سودآوری این شركت بوده است. سال قبل بدترین سال تجاری و اقتصادی برای اچ تی سی بود چراكه متحمل یك ضرر و زیان معادل ۵۸۰ میلیون دلاری شده بود. اما این شركت با هدف گذاری بلندمدت خود و سرمایه گذاری برروی تكنولوژی های جدید و نوظهور همچون واقعیت افزوده و مجازی تصمیم گرفته است كه به مرور شركتش را از خطر ورشكستگی و از هم گسستگی برهاند.

میزان فروش اچ تی سی در ماه اوت كمترین میزان در ۱۵ سال قبل برای این شركت است. این خبر در حالی انتشار یافته كه این شركت تایوانی به تازگی گوشی میان رده جدیدی را تحت عنوان یو ۱۲ لایف را برای بازارهای اروپا و آسیا عرضه نموده و امیدوار است بتواند فروش نسبتا خوبی را برای آن رقم بزند. اما حالا به نظر می آید كه این اقدامات هم نمی تواند اچ تی سی را از خطر ورشكستگی و سراشیبی فروش برهاند.

البته باید این نكته را در نظر داشت كه اچ تی سی با ارسال و انتشار هدست های واقعیت مجازی وایو كه از ماه آوریل آغاز شد، می تواند تاثیر اقتصادی پررنگی را برروی میزان درآمد و فروش خود تولید كند.
1397/06/18
14:42:28
5430
5.0 / 5
این پست عصر لینک را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب