یوتیوب تماشای بیش از اندازه ویدیو را به كاربران اخطار می دهد

یوتیوب تماشای بیش از اندازه ویدیو را به كاربران اخطار می دهد عصر لینك: شبكه اجتماعی یوتیوب قابلیت جدیدی را به پلتفرم خود افزوده است تا به كاربران میزان استفاده و تماشای ویدیوهای یوتیوب را اعلام نموده و اخطار دهد.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت phonearena، در ماه مه میلادی بود كه شبكه اجتماعی یوتیوب اعلام نمود كه تصمیم گرفته به منظور جلوگیری از اعتیاد و استفاده بیش از حد كاربران به اینترنت، فضای مجازی و صدمه های فیزیكی و روحی ناشی از اعتیاد به اینترنت، ساعات و میزان استفاده كاربران از یوتیوب را به آن ها اعلام نماید و درصورتی كه از میزان مشخص و استاندارد روزانه خود تجاوز كرد، به آن ها با پدیدار شدن یك اعلان و نوتیفیكشن اخطار دهد.
حالا یوتیوب اعلام نموده است كه كاربران قادر خواهند بود با تنظیم میزان ساعات استاندارد برای تماشای ویدیوهای این شبكه اجتماعی، به عنوان مثال 3 ساعت و 15 دقیقه، از یوتیوب بخواهند كه برای آن ها میزان مجازی را برای تماشای ویدیو تعیین كند.
كاربران باید به منظور دریافت و بهره گیری از این قابلیت جدید، نسخه جدید و به روزرسانی شده اپلیكیشن یوتیوب را دریافت و دانلود كنند.

1397/06/06
14:12:27
5378
5.0 / 5
این پست عصر لینک را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب