به دلیل احتمال جاسوسی؛

اعضای كمیته دموكرات آمریكا از خرید گوشی چینی منع شدند

اعضای كمیته دموكرات آمریكا از خرید گوشی چینی منع شدند عصر لینك: كمیته ملی دموكراتیك كه تشكیلات كلیدی سیاسی حزب دموكرات آمریكا به حساب می آید، به دموكرات ها اخطار داد كه از استفاده از تولیدات دو شركت چینی هواوی و زد تی ای جدا اجتناب كنند.به گزارش عصر لینك به نقل از ورج، اعلام عمومی این اخطار بعد از آن رخ داد كه یكی از سازمان های همكار با كمیته مذكور از قصد خود برای خرید گوشیهای تلفن همراه ساخت شركت زد تی ای برای اعضایش اطلاع داد.
باب برد مدیر امور امنیتی كمیته ملی دموكراتیك آمریكا در این مورد گفته است: بسیار مهم می باشد كه اعضای حزب دموكرات و كاركنان وابسته به آن از خرید تولیدات دو شركت هواوی و زد تی ای خودداری كنند؛ حتی اگر خرید این گوشیها كم هزینه یا مجانی باشد.
وی با ارسال یادداشتی داخلی در این زمینه افزوده كه وابستگان به حزب دموكرات نباید از تولیدات شركت های چینی برای پیشبرد امور شخصی یا حرفه ای به هیچ وجه استفاده كنند.
پیش از این دولت امریكا هم خواهان عدم استفاده از تولیدات دو شركت هواوی و زد تی ای به دلیل تهدیدات امنیتی ناشی از استفاده از آنها در امریكا شده بود. در ماه فوریه هم سیا، آژانس امنیت ملی آمریكا و اف بی آی از امكان جاسوسی دولت چین با استفاده از گوشیهای تولیدی زد تی ای و هواوی اطلاع داده بودند. در همین حال هر دو شركت اتهامات وارد شده به خویش را در این زمینه تكذیب كرده اند.

1397/05/15
15:29:52
5.0 / 5
5323
تگهای مطلب: وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب