هك دستگاه های رای گیری آمریكا توسط بچه های ۸ ساله

هك دستگاه های رای گیری آمریكا توسط بچه های ۸ ساله عصر لینك: كارشناسان امنیتی حاضر در كنفرانس امنیتی دفكان آمریكا می گویند دستگاه های مورد استفاده برای رای گیری در ایالات متحده به سادگی و به صورت گسترده قابل هك كردن هستند.به گزارش عصر لینك به نقل از ورج، ایسی لاپوفسكی كه در این كنفرانس هكری در لاس وگاس آمریكا شركت كرده، می گوید دستگاه های یادشده تابدان حد صدمه پذیر هستند كه حتی بچه های ۸ ساله می توانند به آنها نفوذ كرده و اطلاعاتی را به سرقت ببرند.
این صدمه پذیری محدود به دستگاه های یادشده نیست و هكرها می توانند به كپی اطلاعات موجود در وب سایت هایی كه نتایج رای گیری را ذخیره می كنند هم دسترسی یابند.
قرار است به منظور نمایش ضعف دستگاه های یادشده و سیستم رای گیری در ایالات متحده رقابتی در كنفرانس امنیتی دفكان بین بچه های ۸ تا ۱۶ ساله برگزار گردد و به برگزیده این رقابت جایزه ۲۵۰۰ دلاری اعطا شود. ۵۰۰ دلار از این جایزه توسط كمیته ملی دموكرات ها وابسته به حزب دموكرات آمریكا اعطا می گردد.
كارشناسان امنیتی قبل از این هم در مورد احتمال هك شدن سیستم های رای گیری در انتخابات امریكا اخطار داده و گفته بودند همین امر امكان دارد به دستكاری آرا بر ضد هیلاری كلینتون نامزد دموكرات ها منجر شده باشد.

1397/05/15
15:29:52
5.0 / 5
5094
تگهای مطلب: هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب