گوش به انواع فرمان های صوتی؛

با نمایشگر هوشمند جدید در مورد هر چیزی صحبت كنید

با نمایشگر هوشمند جدید در مورد هر چیزی صحبت كنید عصر لینك: شركت لنووو با همكاری گوگل نمایشگر هوشمندی عرضه نموده كه قادر به دریافت و درك انواع فرامین صوتی است. البته این نمایشگر برای پخش موسیقی و ویدئو هم قابل استفاده می باشد.به گزارش عصر لینك به نقل از سی ان بی سی، عرضه نمایشگر هوشمندی كه بتواند به تمامی سوالات و درخواست های كاربران پاسخ دهد، تاكنون سابقه نداشته و نشان داده است گوگل می خواهد سطح استفاده از فناوری طراحی شده برای بلندگوهای هوشمند خویش را ارتقا دهد.
نمایشگر یادشده كه از قابلیت های دستیارصوتی هوشمند گوگل یا Google Assistant برخوردار می باشد دارای نمایشگری ۱۰ اینچی است و ۲۵۰ دلار قیمت دارد.
این محصول با صدای فرد قابل كنترل است و با استفاده از نمایشگر آن می توان اطلاعات زیادی را دریافت كرد. بعنوان مثال كاربر می تواند از نمایشگر لنووو در مورد نتایج بازی ها و مسابقات ورزشی شب گذشته سوال كند، آخرین وضعیت آب و هوا را جویا شود یا در مورد اخبار كسب اطلاع كند. البته كاربران می توانند به جای دریافت پاسخ های صوتی، جواب سوالاتشان را بر روی نمایشگر مشاهده كنند.

در صورتی كه از حساب كاربری گوگل برخوردارید، می توانید این نمایشگر را به برنامه گوگل هوم آیفون یا گوشی اندرویدی خود متصل كنید تا ظرف چند دقیقه اطلاعاتی را دریافت كنید كه تصور می كنید برای شما پرارزش است و بیشتر به دردتان می خورد.
این محصول حتی می تواند دستورالعمل های آشپزی مختلف را در اختیار شما قرار دهد و شما پس از قرائت یا گوش كردن به هر بخش از این دستورالعمل و اجرای آن می توانید به گوگل بگویید "خب بخش بعدی" تا اطلاعات بیشتری را دریافت كنید.
نمایشگر یاد شده با برنامه گپ ویدئویی Duo گوگل هم سازگار است و بنابراین برای برقراری تماس های ویدئویی هم قابل استفاده می باشد.

1397/05/07
14:39:27
5.0 / 5
5295
تگهای مطلب: كاربر , گوگل , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب