۴ غول فناوری برای تسهیل انتقال دیتای كاربران متحد شدند

۴ غول فناوری برای تسهیل انتقال دیتای كاربران متحد شدند عصر لینك: چهار شركت گوگل، فیسبوك، مایكروسافت و توئیتر از طراحی استاندارد جدیدی اطلاع داده اند كه نقل و انتقال دیتای كاربران در فضای مجازی را تسهیل می كند.به گزارش عصر لینك به نقل از ورج، استاندارد جدید طرح انتقال داده یا Data Transfer Project نام دارد و جابجا كردن اطلاعات افراد از یكی از این چهار سایت به سایت های دیگر را تسهیل می كند.
كاربران با عملیاتی شدن طرح یادشده می توانند اطلاعات مختلف ذخیره شده در یكی از این سایت ها را به سرعت از یكی از آنها به دیگری منتقل كنند. بدون آنكه نیازی به بارگذاری و سپس باز ارسال یا آپلود آنها در سایت دیگر باشد.
نسخه فعلی این استاندارد انتقال داده هایی در قالب عكس، ایمیل، فهرست های تماس، تقویم و وظایف مختلف را ممكن می كند. علاوه بر چهار سایت نام برده شده، سایت های دیگری مانند فلیكر، اینستاگرام، Remember the Milk و SmugMug هم از استاندارد مذكور تبعیت می كنند.
چهار شركت فوق الذكر ابراز امیدواری كرده اند سایت ها و مجموعه های بیشتری به استفاده از این استاندارد تمایل نشان دهند و كدهای مربوطه را هم به صورت متن باز در سایت گیت هاب در دسترس عموم قرار داده اند.

1397/04/30
20:19:03
5.0 / 5
4707
تگهای مطلب: گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب