برخلاف ادعای اپل مطرح شد؛

كشف یك روش میانبر برای هك آیفون

كشف یك روش میانبر برای هك آیفون عصر لینك: موسس یك شركت امنیتی ادعا می كند روش میانبری برای هك آیفون یافته است. این درحالی است كه اپل این گزارش را نادرست خوانده است.به گزارش عصر لینك به نقل از انگجت، هك آیفون كار ساده ای نیست. اگر رمز اشتباه به صورت مكرر وارد شد، امكان دارد كاربر سال ها یا دهه های متمادی قادر به استفاده از دستگاه نباشد. بنابراین سازمان های امنیتی و پلیسی به اپل فشار می آورند تا آیفون تروریست ها را باز كند.
از سوی دیگر سازمان های پلیس در آمریكا قفل شكن های ارزان آیفون مانند Graykey را می خرند.
این در حالی است كه متیو هیكی موسس شركت امنیت سایبریHacker House روشی جدید برای میانبرزدن از روش های امنیتی آیفون یاففته است. به نظر می آید برای هك آیفون فقط به یك موبایل روشن و قفل شده و همینطور یك كابلLightning نیاز است.
به گفته هیكی هنگامیكه آیفون به برق است و هكر با استفاده از كیبورد رمز دستگاه را ارسال می كند، این عمل سبب می گردد یك درخواست اختلال در دستگاه صادر شود كه برهر فعالیت دیگری مقدم خواهد بود.
به عبارت دیگر اگر هكر رمزهای اشتباه را یكی بعد از دیگری ارسال نماید، دستگاه مشغول پاك كردن آنها خواهد شد.
در نتیجه هكر می تواند به تعداد دلخواه رمزهای تخمین زده شده را وارد دستگاه كند.
هیكی این شكاف امنیتی را به اپل گزارش داده و به این نكته اشاره كرده كه كشف این شكاف امنیتی كار دشواری نیست و احیانا افراد دیگری پیش از او آن را كشف كرده اند.
این در حالی است كه سخنگوی اپل به انگجت اعلام نموده دستگاه های این شركت هیچ شكاف امنیتی ندارد. گزارش اخیر درباره میانبر رمز آیفون اشتباه و در نتیجه آزمایش نادرست است.

1397/04/05
13:24:58
5.0 / 5
4740
تگهای مطلب: هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب