پاسخ به سوال این روزهای اكثر كاربران

چرا بسته های اینترنتی زود تمام می شود؟

چرا بسته های اینترنتی زود تمام می شود؟ عصر لینك: برخی كاربران گله دارند كه چرا حجم اینترنت ما زود تمام می شود؟ كارشناسان راهكارهایی پیشنهاد می كنند كه می توان از آن ها برای مدیریت و كنترل مصرف اینترنت همراه بهره برد.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، ممكن است برخی كاربران از اتمام زود هنگام حجم بسته اینترنتی خود گله مند باشند. گاها گفته می گردد كه این اتفاق به علت به روزرسانی و فعالیت خودكار نرم افزارهای نصب شده روی دستگاه های كاربر (گوشی، تبلت و...) در زمان اتصال به اینترنت یا استفاده از نرم افزارهای مالتی مدیا (مثل اینستاگرام و...) یا هك شدن احتمالی مودم می افتد. اما كارشناسان راهكارهایی پیشنهاد می كنند كه می توان از آن روش ها برای مدیریت و كنترل مصرف اینترنت همراه بهره برد.
یكی از راههای پیشنهادی، استفاده از پنل E-Care شركت ها و نرم افزارهای موبایلی و تطابق آن میزان مصرف واقعی برای كنترل و مدیریت مصرف بهتر، مشاهده و كنترل تاریخچه میزان مصرف در بازه های زمانی مختلف است.
مراجعه به مودم مشترك و بررسی وضعیت آپلود و دانلود ثبت شده فرآیند تست و بررسی صحت اطلاعات پنل كاربری هم مورد دیگری است كه می تواند از جانب كاربر صورت گیرد. جهت انجام تست و بررسی صحت وضعیت ترافیك مصرفی، كاربر در پنل اختصاصی خود باید مراحل زیر را انجام دهد:
۱. قطع همزمان ارتباط اصلی مودم و تمام دستگاه های متصل به جز یك دستگاه مجهز به نرم افزار تست و مدیریت میزان مصرف ITM، DU-Meter، STG) My data manager )
۲. اتصال مجدد ارتباط مودم
۳. راه اندازی نرم افزار اندازه گیری حجم ترافیك اینترنت و ثبت ترافیك مصرفی در زمان تست
۴. شروع استفاده از اینترنت(وب گردی، شبكه های اجتماعی، پخش ویدئو، دانلود و آپلود)
۵. قطع ارتباط و اندازه گیری میزان مصرف در طول بازه اتصال و مقایسه ان با موارد ثبت شده در CRM یا پنل كاربری مشترك در همان بازه اتصال

سامانه سنجش سرعت
۱. ورود به پرتال سازمان به آدرس www.CRA.ir رجوع به بخش خدمات الكترونیك و انتخاب پنجره سامانه سنجش سرعت شركت مورد نظر
۲. انتخاب یكی از سرورهای داخل و خارج شبكه و اپراتور
۳. ملاحظه نتایج تست شامل مقادیر تاخیر، سرعت دانلود و آپلود و...
۴. ثبت نتایج تست و عرضه كد رهگیری به مشترك
۵. امكان مشاهده و صحت سنجی نتایج تست در پنل كاربری و سوابق مشترك1397/02/31
15:48:19
5.0 / 5
4949
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب