با وجود مشكل كلمه عبور؛

حفره امنیتی زنگ درب هوشمند ساكنان منازل را تهدید می كند

حفره امنیتی زنگ درب هوشمند ساكنان منازل را تهدید می كند عصر لینك: با اینكه تولید زنگ درب های ویدئویی هوشمند مدت زمان مورد نیاز برای شناسایی افراد رجوع كننده و باز كردن درب را به حداقل رسانده، اما مشكلات امنیتی در آنها می تواند خطرآفرین شود.به گزارش عصر لینك به نقل از دیجیتال ترندز، بررسی های موسسه اینفورمیشن از وجود یك حفره امنیتی در زنگ درب های ویدئویی محبوب شركت رینگ خبر می دهد. رینگ اخیرا توسط آمازون و با پرداخت یك میلیارد دلار خریداری شده است.
مشكل یادشده باعث می گردد كه در صورت تغییر كلمه عبور برنامه تلفن همراه این زنگ، كاربران برای ورود مجدد به محیط برنامه نیازی به وارد كردن نام كاربری و كلمه عبور نداشته باشند.
این اختلال باعث می گردد كه اگر بخواهید دسترسی فردی را كه قبلا به برنامه مذكور دسترسی داشته، قطع كنید؛ در عمل قادر به این كار نباشید و وی خواهد توانست با ورود به محیط برنامه تلفن همراه این زنگ فعالیت هایی را كه در برابر درب ورودی منزل شما انجام می گردد زیر نظر بگیرد.
نكته نگران كننده این است كه این برنامه پس از تغییر كلمه عبور هیچگاه از كاربران نمی خواهد دوباره وارد محیط آن شده و نام كاربری و كلمه عبور تازه را وارد كنند. شركت رینگ می گوید از این مورد آگاه بوده و در حال بررسی آن است.

1397/02/24
13:57:11
5.0 / 5
4532
تگهای مطلب: كاربر , هوشمند , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب