البرز در جایگاه سوم شاخص توسعه ارتباطات كشور

البرز در جایگاه سوم شاخص توسعه ارتباطات كشور عصر لینك: مدیركل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با اشاره به اینكه البرز در سال 93 از نظر شاخص توسعه ارتباطات در جایگاه چهاردهم كشور قرار داشت اظهار داشت: در انتها سال 96 استان البرز از این نظر در جایگاه سوم كشور قرار گرفت.


غلامرضا حمیدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: استان البرز در سال 93 در جدول رتبه بندی شاخص توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در جایگاه چهاردهم كشور قرار داشت.
حمیدی اضافه كرد: این شاخص در حوزه ارتباطات برپایه دو مولفه دسترسی و استفاده و برپایه تعداد مشتركین تلفن ثابت و همراه به ازای هر 100 نفر جمعیت، تعداد خانوار دارای كامپیوتر و برخوردار از اینترنت و تعداد كاربران اینترنت به ازای هر 100 نفر جمعیت و تعداد مشتركین اینترنت باند پهن با سیم و بی سیم سنجیده می گردد.
وی ادامه داد: با عنایت به اقداماتی كه در این حوزه ها طی چهارسال اخیر انجام شده است، استان البرز از رده چهاردهم جدول رتبه بندی شاخص توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات به رتبه سوم كشور ارتقا یافت.
مدیركل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با اشاره به اینكه از سال 92 تا 96 حدود 900 میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت های ارتباطی در البرز سرمایه گذاری شد، تصریح كرد: 200 میلیارد تومان از این سرمایه گذاری در سال 96 انجام شد.1397/02/01
13:04:59
5.0 / 5
5126
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب