در آمریكا؛

نخستین نقشه تعاملی كیفیت و میزان پوشش اینترنت تهیه شد

نخستین نقشه تعاملی كیفیت و میزان پوشش اینترنت تهیه شد عصر لینك: كمیسیون فدرال ارتباطات آمریكا در اقدامی نقشه تفصیلی كیفیت و میزان دسترسی به اینترنت را در سرتاسر خاك ایالات متحده منتشر نمود.به گزارش عصر لینك به نقل از دیجیتال ترندز، كاربران با كلیك بر روی نقاط مختلف این نقشه پی خواهند برد كه منطقه مورد نظر آنها تحت پوشش چند اپراتور قرار دارد، متوسط سرعت عرضه خدمات اینترنت توسط هر یك از آنها چقدر است و هر كدام از آنها از چه فناوری برای این كار استفاده می نمایند.
به عنوان مثال با زوم كردن بر روی شهرها و روستاهای مختلف در این نقشه می توان فهرست اپراتورهای خدمات دهنده، فناوری مورد استفاده آنها ( ای دی اس ال، ماهواره، كابل، فیبر نوری و غیره)، سرعت بارگذاری و آپلود را مشاهده كرد.
بررسی این اطلاعات با وارد كردن آدرس یا با استفاده از بررسی موقعیت مكانی، ناحیه خاص، خدمات دهندگان، سرعت اتصال و غیره ممكن است. همینطور مقایسه كیفیت سرعت و تعداد خدمات دهندگان نقاط مختلف با یكدیگر هم با استفاده از نقشه یادشده ممكن است.
این خدمات كه از آدرس broadbandmap.fcc.gov در دسترس است، حاوی اطلاعات ۴۴۱ سرویس دهنده بزرگ و كوچك اینترنت است و با استفاده از آن بررسی كیفیت فعالیت این شركت ها و ردگیری تخلفات احتمالی آنها هم تسهیل می گردد. ضعف مهم این خدمات عدم درج قیمت پیشنهادی هر یك از اپراتورهای اینترنت برای خدمات خود است.

1396/12/06
14:25:06
4800
5.0 / 5
تگهای مطلب: اپراتور , اینترنت , خدمات
این پست عصر لینک را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب