به دلیل شرایط اقتصادی امریكا؛

اخراج ۹ هزار کارمند آمازون در هفته های آتی

اخراج ۹ هزار کارمند آمازون در هفته های آتی عصر لینک: شرکت آمازون روند اخراج ها را به سبب شرایط اقتصادی نامشخص آمریکا ادامه می دهد و این دفعه 9000 نفر را در لیست اخراج خود قرار داده است.به گزارش عصر لینک به نقل از انگجت، اندی جسی از مدیران ارشد شرکت آمازون یادداشتی را برای کارکنان این شرکت فرستاده و اخراج ۹۰۰۰ کارمند آمازون را طی هفته های آتی تأیید کرده است.
افراد اخراجی در بخش های خدمات کلود، بخش تبلیغات و بخش خدمات بازی توئیچ مشغول به فعالیت هستند. لیست نهایی افرادی که مقرر است اخراج شوند از اواسط تا اواخر ماه آوریل نهایی می شود و تا آن زمان این افراد از اخراج خود باخبر نخواهند شد.
این دومین مرحله از اخراج های گسترده از آمازون به سبب بحرانی تر شدن شرایط اقتصادی آمریکا است. آمازون در روزهای همه گیری بیماری کرونا هزاران نفر را استخدام کرده بود، ولی حالا روند در این کشور برعکس شده و افراد زیادی درحال اخراج از آمازون هستند. آمازون در ماه ژانویه اعلام نموده بود در مجموع ۱۸ هزار نفر را از این شرکت اخراج می کند.
آمازون تنها شرکت بزرگ فناوری نیست که امسال از اخراج گسترده کارکنان خود آگاهی داده است. متا در این ماه اعلام نمود که بعد از حذف ۱۱۰۰۰ شغل در پاییز، ۱۰۰۰۰ کارمند دیگر را نیز اخراج خواهدنمود. با این وجود، آمازون حالا با شدت بیشتری نسبت به خیلی از رقبای خود درحال کاهش نیروی کار است.

1402/01/02
13:12:46
0.0 / 5
251
تگهای مطلب: اقتصاد , خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب